انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران

نفرات برتر جوانان مشخص شدند

 
انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران
نفرات برتر جوانان مشخص شدند
سومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران در استان زنجان، با مشخص شدن نفرات برتر اوزان کومیته جوانان به پایان رسید.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان، جوانان و امید پسران در روز سوم با برگزاری رقابت های اوزان کومیته رده سنی جوانان پیگیری شد و نفرات برتر آن ها به اردوی تیم ملی راه یافتند.
 
در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم: محمد حسین شیرصفت از استان فارس اول، علی زلالی پور از استان خوزستان دوم، محمد مهدی برنجی از استان لرستان و علیرضا اختری از استان اردبیل سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و فرزام صادقی از استان گیلان پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم: عرفان ابراهیمی از استان تهران اول، معید محمد مقضی از استان اصفهان دوم، مرتضی ملکی از استان مرکزی و امیرحسین بمان زاده از استان یزد سوم‌ شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و امیرحسین بمان زاده از استان یزد پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم: مهدی امیر زاده از استان کرمان اول، محمد عرفان عسگری پور از استان کرمان دوم، امیررضا برزویی از استان کرمانشاه و محمدرضا گنج زاده از استان تهران سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و محمدرضا گنج زاده پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن منفی ۷۶ کیلوگرم: پویان خنکدار از استان مازندران اول، سعید اله یاری از استان البرز دوم، مهدی قادری از استان تهران و محمد جواد صفری از استان کرمانشاه سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و محمد جواد صفری پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم: ابوالفضل نعمتی از استان زنجان اول، پرهام اسدی فر از استان کرمان دوم، صادق زارع از استان مازندران و ابوالفضل نوری صنمی از استان مازندران سوم‌ شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و صادق زارع پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در ادامه مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه، امروز سه شنبه مسابقات کومیته رده سنی امید برگزار می شود​​​
   1400/7/20 10:59

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار