تیم تهران، قهرمان مسابقات کاراته سبک کوبودو

تیم تهران، قهرمان مسابقات کاراته سبک کوبودو
نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک کوبودو کاراته، گرامیداشت مدافعان سلامت با قهرمانی تیم پایتخت به پایان رسید و تیم تهران، قهرمان این دوره از مسابقات شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، این رقابت‌ها به صورت آزاد و مجازی در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو بخش آقایان و بانوان، از ۲۳ مهر به میزبانی تهران برگزار شد.

بیش از ۴۰۰ شرکت کننده کمربند رنگی و مشکی از سبک‌های کوبودو کاراته، کان ذن ریو، شیتوریو کن شی کان، شیتوریو هایاشی ها، شیتوریو شوبوکان، شوتوکان JSKA، شوتوکان WSKF، شوتوکان SKI، شیتوریو ایتو سوکای، کن بوکان، شوتوکان ایران، شیتوریو ایران، شیتوریو شوکوکای یونیون، سایتو‌ها شیتوریو، وادوریو، شوتوکان JKA، گوجوکای JKF، ایشین ریو شیدوکان، شوتوکان WUKA و شوتوکان ریوبوکای در قسمت‌های کاتا دست خالی و با سلاح (کوبودو) با یکدیگر رقابت کردند.

در پایان این مسابقات استان تهران با کسب ۲۴ مدال طلا، ۲۴ نقره و ۳۱ برنز عنوان نخست را به خود اختصاص داد؛ اصفهان با ۱۶ طلا، ۳ نقره و ۲۲ برنز نایب قهرمان و هرمزگان هم با ۱۱ طلا، ۱۳ نقره و ۵ برنز جایگاه سوم جدول رده بندی را از آن خود کرد.

در این دوره از رقابت‌ها استان‌های تهران، همدان، آذربایجان شرقی، البرز، خراسان رضوی، قم، مرکزی، اصفهان، هرمزگان، گیلان، سمنان، ایلام، کردستان، فارس و ارومیه حضور داشتند
 
عبدالرضا عرفانی رئیس سبک در خصوص این رقابت‌ها گفت: استقبال چشمگیر شرکت کنندگان حاکی از توسعه، رونق و علاقمندی کاراته کا‌ها به این رشته نوپا است.
 
وی همچنین ضمن تشکر از حمایت‌های مسئولان فدراسیون کاراته، از تلاش‌های آرش شاطریان، مجید تقوایی، شهزاد کیانی و داوران حاضر از جمله مرتضی ظفری، رضا خادمیان، ماندانا گرجی، اکبر ترکاشوند و یاسر سعادتی که هر یک در برگزاری هرچه بهتر مسابقات سهیم بودند، قدردانی کرد.
   1400/7/27 14:59

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار