یوسفی عطا: کاراته آسیب زیادی از کرونا خورد/ مهیای حضور در مسابقات لیگ جهانی می شوم

یوسفی عطا: کاراته آسیب زیادی از کرونا خورد/ مهیای حضور در مسابقات لیگ جهانی می شوم
عنواندار البرزی مسابقات کاراته کارگران جهان با بیان اینکه این رشته ورزشی آسیب فراوانی از شیوع کرونا خورده است گفت: برای بازگشت به شرایط گذشته نیازمند لیگی پویا هستیم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا استان البرز،حسین یوسفی عطا اظهار کرد: با فروکش کردن شیوع کرونا و انجام واکسیناسیون تمرینات مستمر و خوبی را برای حضور در لیگ جهانی کاراته پشت سر می گذارم و امیدوارم بتوانم بهترین نتیجه ممکن یعنی مدال طلا جهانی را کسب کنم.
 
وی با بیان اینکه لیگ کاراته با وقفه روبرو شده و نیم فصل دوم آن چندماه است انجام نشده گفت: کاراته ایران ظرفیت های بسیاری دارد و بخشی از این توان را در مسابقات المپیک دیدیم و قطعا برای جا نماندن از دیگر کشورها باید تلاش بیشتری کنیم و سرمایه گذاری مناسبی را در این بخش داشته باشیم.
 
قهرمان مسابقات جهانی کارگران با اشاره به ظرفیت های بالای البرز در این رشته ورزشی گفت: حضور چند ملی پوش در تیم ملی بزرگسالان ورده های سنی و هدایت برخی تیم های ملی توسط مربیان البرزی گواه ظرفیت بالای این استان در رشته کاراته است.
 
وی تصریح کرد: به نظرم هیئت کاراته البرز عملکرد خوبی را در یک سال اخیر داشته و حضور پررنگ البرزی ها در تیم های ملی گواه این موضوع است.
 
وی با آرزوی موفقیت برای تیم ملی کاراته در مسابقات جهانی امارات گفت: کاراته ایران در بهترین شرایط فنی خود به سر می برد و امیدوارم شاهد درخشش این تیم در مسابقات پیش رو باشیم.
   1400/8/20 12:28

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار