تیم کاراته مهاباد مقام دوم مسابقات آذربایجان‌غربی را کسب کرد

تیم کاراته مهاباد مقام دوم مسابقات آذربایجان‌غربی را کسب کرد
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: تیم هیات کاراته این شهرستان در مسابقات قهرمانی آذربایجان‌غربی با کسب ۴۲ مدال رنگارنگ به مقام دوم استانی رسید.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" قرنی مصطفی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات کاراتە سبک شین کیوکوشین با حضور ۲۲۰ ورزشکار از شهرهای مهاباد، بوکان، پیرانشهر، سردشت و میاندوآب به میزبانی شهرستان بوکان برگزار شد. 
 
وی ادامه داد: در این مسابقات تیم هیات کاراته مهاباد با کسب ۱۷ مدال طلا، هفت مدال نقره و ۱۸ مدال برنز در جایگاه دوم تیمی قرار گرفت.
 
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار داشت: در همین مسابقات تیم هیات کاراته بوکان به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های کارانه سردشت و پیرانشهر به طور مشترک در مکان سوم جای گرفتند.
 
مصطفی پور اضافه کرد: در این دوره از رقابت ها "جمال ابوبکری" و "کمال صادقی" به ترتیب به عنوان سرمربی و سرپرست تیم کاراته مهاباد همراهی کردند و ۶ نفر از داوران برتر مهاباد هم قضاوت بخشی از مسابقات را بر عهده داشتند.
 
وی بیان کرد: با بهبود شرایط مقابله با کرونا و تزریق واکسن ورزشکاران طی سال جاری مسابقات رزمی به صورت حضوری و با ارایه مدرک واکسیناسیون برگزار می‌شود.
 
شهرستان ۲۵۰ هزار نفری مهاباد دارای ۹ هزار ورزشکار در قالب ۴۳ هیات، ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی است.
   1400/9/11 12:00

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار