تیم کاراته کلات خراسان رضوی به رغم حضور در سوپر لیگ حامی مالی ندارد

تیم کاراته کلات خراسان رضوی به رغم حضور در سوپر لیگ حامی مالی ندارد
سرمربی تیم هیات کاراته کلات گفت: این تیم به عنوان تنها نماینده استانهای خراسان که برای اولین بار در تاریخ کاراته کشور در رقابتهای سوپر لیگ کاراته حضور یافته است از هیچ حامی مالی برخوردار نیست.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" هادی امیری روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم هیات کاراته کلات به عنوان تنها نماینده استانهای خراسان به رقابتهای سوپر لیگ راه یافته است و هفته آینده برای پیگیری دور برگشت رقابتها عازم تهران خواهد شد.
 
وی ادامه داد: تیم کلات با گروه بسیار سخت متشکل از تیم های کاراته دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند و ماکرون بویراحمد هم گروه است، دانشگاه آزاد ۱۰ دوره قهرمانی و رعد پدافند نیز نایب قهرمانی چند دوره اخیر معتبرترین لیگ کاراته کشور را در کارنامه خود دارند.
 
سرمربی تیم هیات کاراته کلات گفت: تیم های مطرح سوپر لیگ در شرایطی که از کاراته‌کاران ملی پوش بهره گرفته اند با بازیکنان خود نیز قراردادهای خوبی بسته اند.
 
وی با بیان اینکه ظرفیت فنی کاراته استان قابل قبول نیست افزود: برای حضور قدرتمندانه در دور برگشت سوپرلیگ نیازمند استفاده از بازیکنان خارج استانی به میزان ۵۰ درصد اعضای تیم هستیم اما اکنون فقط با اتکا به کاراته کاران بومی و تشکیل تیم خودگردان وارد رقابتها شده ایم.
 
امیری ادامه داد: در دور رفت با ۲ باخت و یک برد به کار خود پایان دادیم و برای دور برگشت نیز روز ۱۴ دی ماه با ۱۵ نفر شامل هفت نفر در ترکیب بخش کومیته، چهار ورزشکار کاتاکار و چهار کادر فنی در سالن ورزشی شهید افراسیابی تهران حضور خواهیم داشت.
 
وی گفت: با وجود همه مشکلات صعود از این مرحله را غیرممکن نمی‌دانیم و امیدواریم بتوانیم به عنوان نماینده تاریخ ساز استانهای خراسان نتایج خوبی در نخستین حضور خود در سوپرلیگ کسب کنیم.
 
سرمربی تیم هیات کاراته کلات افزود: در دور رفت این رقابتها اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به این تیم کمک‌هایی داشته است و امیدواریم این کمک ها در دوره مدیریت جدید این اداره کل نیز استمرار داشته باشد.
   1400/10/7 19:17

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار