فدراسیون به تیم های پایه انگیزه داد

مسکینی: تلاش می کنم در مسابقات بعدی هم مدال کسب کنم

 
فدراسیون به تیم های پایه انگیزه داد
مسکینی: تلاش می کنم در مسابقات بعدی هم مدال کسب کنم
ملی پوش کاراته گفت: تمام تلاشم را می کنم که بتوانم در رویدادهای اینده هم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" علی مسکینی در گفتگو با روابط‌عمومی فدراسیون کاراته درباره کسب مدال نقره در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: مسابقات قهرمانی آسیا سطح کیفی بالایی داشت. در دور نخست با حریف مطرح عربستانی رقابت داشتم و موفق شدم او را شکست دهم. در دور دوم با نایب‌قهرمان جوانان جهان از مالزی دیدار داشتم و این بازی را نیز با پیروزی پشت سر گذاشتم. 
 
وی افزود: در مرحله سوم نیز نایب‌قهرمان دوره گذشته مسابقات قهرمانی آسیا از قرقیزستان را از پیش رو برداشتم و راهی دیدار فینال شدم. در بازی فینال علی‌رغم برتری فنی‌ام نسبت‌به حریف اردنی اما استراتژی اشتباهی به کار بردم و با نتیجه نزدیک ۲ بر یک بازی را واگذار کردم و به مدال نقره رسیدم.
 
ملی‌پوش وزن ۶۰- کیلوگرم ادامه داد: از زمان المپیکی شدن کاراته، کشورهای عربی سرمایه‌گذاری زیادی روی این رشته کردند. حتی اردن در المپیک توکیو صاحب مدال برنز شد. در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا نیز کشورهای عربی پیشرفت خوبی داشته‌اند و در وزن ۶۰- کیلوگرم به‌غیر از من سایر نفراتی که بر روی سکو قرار گرفته‌اند از کشورهای عربی بودند.
 
مسکینی درباره حضور تیم‌های پایه در مسابقات قهرمانی آسیا نیز گفت: خوشبختانه در این دوره با حمایت فدراسیون تیم‌های پایه به مسابقات اعزام شدند که این انگیزه بسیار خوبی برای آیندگان کاراته ایران است.
 
وی تاکید کرد: ایران جزء معدود کشورهایی بود که تیم کامل خود را به مسابقات اعزام کرده بود. تمام تلاشم را می کنم که بتوانم در رویدادهای اینده هم برای کشورم افتخارآفرینی کنم و در مسابقات بازی‌های آسیایی نیز حضور داشته باشم.
   1400/10/16 01:00

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار