برترین کاراته‌کاران دختر رده‎‌های سنی گیلان انتخاب شدند

برترین کاراته‌کاران دختر رده‎‌های سنی گیلان انتخاب شدند
رقابتهای کاراته قهرمانی دختران رده‌های سنی استان گیلان، جمعه‌شب با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ایرنا، در این دوره از رقابت‌ها، زبده‌ترین کاراته‌کاران دختر رده‌های سنی نوجوانان ، جوانان و امید از شهرهای مختلف گیلان حضور داشتند که به مدت دو روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند.
 
در پایان این مسابقات و در رده سنی نوجوانان ، در وزن ۴۷ کیلوگرم سوگند اسماعیل پور، در وزن ۵۴ کیلوگرم زهرا حجامی و در وزن مثبت ۵۴ کیلوگرم، هستی نوروزی با غلبه برابر رقبای خود عناوین قهرمانی و مقام نخست را کسب کردند.
 
همچنین در رقابتهای رده سنی جوانان ، در وزن ۴۸ کیلوگرم زهرا ابراهیمی، در وزن ۵۳ کیلوگرم آیه باقری ، در وزن ۵۹ کیلوگرم زهرا جهان‌سیر و در وزن مثبت ۵۹ کیلوگرم، آتنا محبوب‌بشری توانستند برابر حریفان خود به برتری برسند تا روی سکوی قهرمانی قرار گیرند.
 
در پایان مسابقات کاراته دختران رده سنی امید قهرمانی استان گیلان، در وزن ۶۱ کیلوگرم غزل قدیم پرست، در وزن ۶۸ کیلوگرم هنگامه بی‌غم و در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم هانیه مهدی‌زاده با غلبه برابر حریفان خود به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافتند.
 
در پایان از سوی مسئولان هیات کاراته گیلان، به نفرات برتر اوزان مختلف مسابقات کاراته قهرمانی دختران رده‌های سنی این استان، حکم قهرمانی، مدال و جوایزی اهداء شد.
   1401/2/31 11:07

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار