معرفی نفرات برتر مرحله نهایی انتخابی تیم ملی آقایان

معرفی نفرات برتر مرحله نهایی انتخابی تیم ملی آقایان
مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته آقایان و کاتا تیمی امروز برگزار و نفرات برتر آن معرفی شدند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی کاتا تیمی آقایان جهت اعزام به بازی های کشور های اسلامی و مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته آقایان با حضور اعضای کادر فنی و مسئولین فدراسیون امروز در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر این رقابت ها مشخص شدند.
 
در کاتا تیمی آقایان ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد فرازمهر از تیم استان مرکزی به عنوان تیم برتر انتخاب و راهی بازی های کشور های اسلامی خواهد شد.
 
نتایج کاتا تیمی به شرح زیر است:
 
دور اول
۱. تیم مرکزی با امتیاز ۲۳.۶۸
(ابوالفضل شهرجردی، علی زند، میلاد فرازمهر)
۲. تیم آذربایجان شرقی با امتیاز ۲۲.۸۰
(سهند اسلامی، مهدی حق نظری، محمدصدرا شیدزی)
۳. تیم اصفهان با امتیاز ۲۱.۷۴
(محمد حسین امامی، محمد امین قیصری، مجتبی علی اکبری)
 
دور دوم
۱. تیم مرکزی با امتیاز ۲۴.۵۶
(ابوالفضل شهرجردی، علی زند، میلاد فرازمهر)
۲. تیم آذربایجان شرقی با امتیاز ۲۳.۲۰
(سهند اسلامی، مهدی حق نظری، محمدصدرا شیدزی)
۳. تیم اصفهان با امتیاز ۲۱.۴۸
(محمد حسین امامی، محمد امین قیصری، مجتبی علی اکبری)
 
در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته آقایان نیز امروز در اوزان ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۷- و ۷۵- کیلوگرم برگزار شد و نفرات برتر از هر وزن راهی مرحله بعدی اردوی تیم ملی شدند.
 
نفرات برتر این انتخابی به شرح زیر هستند:
 
وزن ۵۵- کیلوگرم: پوریا اقدسی و بهنام دهقان زاده
 
وزن منفی ۶۰ کیلوگرم: علی مسکینی
 
وزن منفی ۶۷ کیلوگرم: مرتضی نعمتی
 
وزن منفی ۷۵ کیلوگرم: علی اصغر آسیابری و مهدی شهگل
 
نتایج این مسابقات به شرح زیر است:
 
وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:
محمد گودرزیان صفر / شاهرخ نجفی یک
شاهرخ نجفی صفر / بهنام دهقان‌ زاده شش
مجید حسن نیا ۲ / سینا جلیلیان صفر
پوریا اقدسی ۴ / محمد حسین شیرصفت یک
پوریا اقدسی یک (برنده در سنشو) / بهنام دهقان زاده یک
محمد حسین شیرصفت صفر / بهنام دهقان زاده ۲
محمد حسین شیرصفت ۲ / پوریا اقدسی ۷
محمد حسین شیرصفت ۲ / بهنام دهقان زاده ۵
 
وزن منفی ۶۰ کیلوگرم:
علی مسکینی ۳ / سینا جلیلیان صفر
مجید حسن نیا ۳ / علی اکبر بختیاری صفر
مجید حسن نیا ۲ / سینا جلیلیان صفر
علی مسکینی ۵ / علی اکبر بختیاری ۳
مجید حسن نیا یک / علی مسکینی ۴
علی اکبر بختیاری یک / سینا جلیلیان صفر (کیکن)
مجید حسن نیا یک / علی اکبر بختیاری صفر
علی مسکینی یک / علی اکبر بختیاری صفر
مجید حسن نیا یک (شیکاکو) / علی مسکینی ۳
 
وزن منفی ۶۷ کیلوگرم:
علیرضا فرجی صفر / مرتضی نعمتی ۵
سید علی کریمی ۴ / مرتضی نعمتی ۷
علیرضا فرجی ۲ (برنده در سنشو) / سید علی کریمی ۲
علیرضا فرجی یک / مرتضی نعمتی یک
مرتضی نعمتی ۴ (برنده با سنشو) / سید علی کریمی ۴
(رفع تساوی) مرتضی نعمتی ۵ / علیرضا فرجی ۳
علیرضا فرجی یک / سید علی کریمی ۴
 
وزن منفی ۷۵ کیلوگرم:
بهمن عسگری ۴ / علیرضا حیدری ۲ (شیکاکو)
سامان عدالتی ۱۵ / علی اصغر آسیابری ۶
مهدی شهگل ۶ / سامان عدالتی ۵ (شیکاکو)
مهدی شهگل ۷ / بهمن عسگری ۲
علی اصغر آسیابری ۴ / مهدی شهگل یک
علی اصغر آسیابری یک / مهدی شهگل ۷
علی اصغر آسیابری ۵ / مهدی شهگل ۲
   1401/3/25 22:56

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار