کاویانی: در تلاشیم کاراته خوزستان صاحب ملی‌پوش شود / حمایت شوم قهرمانی‌ها را گسترش می‌دهم

کاویانی: در تلاشیم کاراته خوزستان صاحب ملی‌پوش شود / حمایت شوم قهرمانی‌ها را گسترش می‌دهم
یک مربی خوزستانی با اشاره به موفقیت اخیر ورزشکار خوزستانی در مسابقات کاراته وان کشور، گفت: سخت در تلاش هستیم که استان را صاحب ملی‌پوش کنیم تا خوزستان در این بخش بی‌نصیب نماند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" علی کاویانی در گفت وگو با ایسنا، درباره موفقیت ورزشکار خود در رقابت‌های کاراته وان کشور، اظهارکرد: خدا را شکر در سومین دوره رقابت‌های کاراته وان کشور که در زنجان برگزار شد یکی از شاگردانم به نام علی لطیفه‌پور در رده سنی وزن 68- کیلوگرم به مدال برنز برسد و به اردوی تیم‌ملی دعوت شد.
 
وی بیان کرد:‌ لطیفه‌پور بازیکنی است که سال گذشته نیز در رده سنی نوجوانان به عضویت تیم‌ملی در آمده بود و این توانایی فنی در این بازیکن وجود دارد که امسال هم به عنوان پرچم‌دار استان خوزستان در اردوهای تیم‌ملی باشد. در مرحله اول این رقابت‌ها نیز امیرعلی بیگدلی در رده‌سنی نونهالان و آرمین یوسفی‌نیکو در رده‌سنی نوجوانان به مقام دوم رسیدند که این یک رکورد بی‌سابقه برای کاراته خوزستان است که از یک باشگاه در سه مسابقه چنین عناوینی کسب شود. ان شاءالله در مردادماه نیز انتخابی تیم‌ملی را در پیش داریم که سخت در تلاش هستیم که استان را صاحب ملی‌پوش کنیم تا خوزستان در این بخش بی‌نصیب نماند.
 
این مربی موفق کاراته در خوزستان عنوان کرد: نفراتی که در انتخابی تیم‌ملی جزو سه نفر اول باشند، به اردوی تیم‌ملی برای رقابت‌های آسیایی دعوت خواهند شد و اگر از من به عنوان مربی حمایت شود قول می‌دهم این قهرمانی‌ها را در سراسر استان گسترش دهم تا قهرمانی‌ها فقط برای یک باشگاه و یک قهرمان و مربی نباشد. استان‌های دیگر چنین برنامه‌ریزی‌هایی دارند و توانسته‌اند عناوین بیشتری را درو کنند.
   1401/4/21 22:51

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار