اعلام زمان برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاتا

اعلام زمان برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاتا
مرحله نهايي انتخابي تيم ملي كاتا دختران و پسران در تمام رده هاي سني ۷ و ۸ آذر ماه در تهران برگزار مي شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاتا در رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان در بخش پسران دوشنبه ۷ آذر و در بخش دختران سه شنبه ۸ آذر ماه در جموعه ورزشی شهید کبگانیان تهران برگزار خواهد شد تا در هر رده کاتا انفرادی و کاتا تیمی نفرات برتر جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان مشخص شود.
 
این رقابت ها در بخش کاتا انفرادی با اجرای ۳ دور کاتا و در بخش تیمی با اجرای ۲ دور کاتا پیگیری می شود که در کاتا تیمی  دور دوم بونکای اجرا خواهد شد. همچنین این مسابقات با حضور چهار نفر برتر هر رده برگزار خواهد شد که اسامی نفرات دعوت شده به این انتخابی به شرح زیر است:
 
نوجوانان دختران:
۱. یکتا داوری از استان اصفهان
۲. هستی نیک‌نهاد از استان فارس
۳. کوثر صالحی از استان تهران
۴. تینا فتاحی از استان اصفهان
 
جوانان دختران:
۱. ساجده جهانشاهی از استان کرمانشاه
۲. ملیکا سلطانی از استان اصفهان
۳. مبینا اوزایش از استان تهران
۴. هانیه ژاله از استان کرمان
 
کاتا تیمی جوانان دختران:
۱. تیم اصفهان (تینا فتاحی، ملیکا سلطانی، یکتا داوری)
۲. تیم کرمان (هانیه ژاله، مبینا حداد زاده،ساناز مهری ماهانی)
۳. تیم خراسان رضوی (نگار ارکانی، یگانه نیشابوری، هانیه تاتاری)
۴. تیم آذربایجان غربی (آیلین بهاری، طلا معروفی ، زهرا ملک زاده)
۵. تیم تهران (عسل آذرنیا ، کوثر صالحی و حنانه محمدی)
 
زیر ۲۱ سال دختران:
۱. ملیکا عزتی از استان تهران
۲. زینب السادات حسینی از استان تهران
۳. سپیده امینی از استان تهران
۴. بیتا بتویی از استان تهران
 
بزرگسالان دختران:
۱. فاطمه صادقی از استان تهران
۲. مهسا افسانه از استان تهران
۳. حدیثه جمال از استان تهران
 
 
کاتا تیمی بزرگسالان دختران:
۱. تیم تهران(زینب السادات حسینی، سپیده امینی، ملیکا عزتی)
۲. تیم تهران (شادی جعفری زاده، الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده)
۳. تیم تهران(لیلا خانی، ریحانه سلیمان زاده، فاطمه میرزایی)
۴. تیم مازندران (آرزو لونجی، ستاره خاکپور، محدثه نائیجی)
 
 
نوجوانان پسران:
۱. حمیدرضا محمودی از استان تهران
۲. ابوالفضل شیخ شعاعی از استان کرمان
۳. بردیا وقار از استان تهران
۴. سید محسن محمدی از استان تهران
 
جوانان پسران:
۱. ابوالفضل فرامرز پوز از استان کرمان
۲. علی حاجی زاده از استان فارس
۳. محمد مهدی نقدی از استان تهران
۴. پوریا یعقوبی از استان مرکزی
 
کاتا تیمی جوانان پسران:
۱. تیم کرمان (محمد مهدی وحید زاده، ابوالفضل شیخ شعاعی، یزدان شیخ اکبری)
۲. تیم مازندران (امیررضا یوسفی، سید نیکان موسوی، رضا قاسمیان)
۳. تیم کرمان (امیررضا باقریان ، محمد شفیع زاده و محمدرضا شفیعی)
۴. تیم آذربایجان غربی (سینا نوری ، امیر داداش زاده و امیررضا مسلمان)
 
زیر ۲۱ سال پسران:
۱. احمدرضا محمودی از استان تهران
۲. امیرحسن معین الدینی از استان کرمان
۳. متین زارع از استان تهران
۴. محمدصدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی
 
بزرگسالان پسران:
۱. ابوالفضل شهرجردی از استان مرکزی
۲. علی زند از استان مرکزی
۳. مهدی رضایی از استان کرمان
۴. سیروس خالقی از استان خراسان رضوی
 
کاتا تیمی بزرگسالان پسران:
۱. تیم مرکزی (ابوالفضل شهرجردی، علی زند، میلاد فرازمهر)
۲. تیم آذربایجان شرقی(سهند اسلامی، مهدی حق نظری، محمدصدرا شیدزی)
۳. تیم کرمان (عباس حیاتی فر، سید بهروز حسینی نسب، علیرضا ابوالحسنی)
۴. تیم کرمان (ابوالفضل شیخ شعاعی، امیر حسن معین الدینی، محمد مهدی شجاعی)
 
رقابت های قهرمانی آسیا در تمامی رده های سنی ۲۵ الی ۲۹ آذر ماه در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد.
   1401/8/25 13:47

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار