ورود طباطبایی و سه رئیس پیشین در انتخابات فدراسیون کاراته

ورود طباطبایی و سه رئیس پیشین در انتخابات فدراسیون کاراته
ثبت‌نام کاندیداهای احراز ریاست فدراسیون کاراته در حالی امروز به پایان خواهد رسید که تا روز گذشته طباطبایی رئیس فعلی فدراسیون کاراته و سه رئیس گذشته این فدراسیون ثبت نام اولیه را انجام دادند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام کاندیداهای احراز ریاست فدراسیون از روز شنبه - 21 آبان ماه Hغاز شده است و امروز(چهارشنبه - 2 آذرماه) به پایان خواهد رسید.
 
تا پایان روز گذشته سیدحسن طباطبایی، علیرضا سمندر، عباس احمدپناهی، حبیب‌اله ناظریان، جمشید زند و احمد شقاقی مهمترین کاندیداهای هستند که ثبت نام اولیه را انجام دادند، اما برخی از این نفرات هنوز مدارک خود را کامل نکردند.
 
باید دید در روز پایانی ثبت‌نام کاندیداهای مهم دیگری ثبت نام خواهند کرد یا در نهایت شاهد رقابت چهار رئیس سابق فدراسیون کاراته برای تصدی پست ریاست این فدراسیون خواهیم بود.
 
البته بعد از پایان فرآیند ثبت‌نام، روند بررسی صلاحیت کاندیداها بررسی خواهد شد و باید دید صلاحیت این نفرات را تایید خواهد شد یا خیر. 
 
سیدحسن طباطبایی 23 اسفندماه سال 1397 به عنوان رئیس فدراسیون کاراته انتخاب شد و دوره چهار ساله مدیریت او به زودی پایان خواهد یافت.
   1401/9/2 15:21

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار