کتیرایی: صحبتی برای حضور در کادر تیم ملی کاراته با من نشده است

کتیرایی: صحبتی برای حضور در کادر تیم ملی کاراته با من نشده است
قهرمان سابق جهان و سرمربی تیم کاراته امید ایران گفت:‌ صحبتی برای حضور در کادر فنی تیم ملی بزرگسالان با من نشده است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" علیرضا کتیرایی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص اینکه شنیده می‌شود بزودی به کادر فنی تیم ملی بزرگسالان اضافه می‌شود، اظهار داشت: صادقانه می‌گویم که هیچ صحبتی با من در این مورد نشده است.
 
وی در پاسخ به این سوال که اگر پیشنهاد شود، این موضوع را می‌پذیرد؟ عنوان کرد: وقتی چیزی مطرح نشده نمی‌توانم نظری بدهم.
 
کتیرایی در خصوص اینکه کاراته، سال سخت و پرترافیکی را در پیش دارد، گفت: وقتی یک جامعه، ارگان، سازمان و یا فدراسیون همدل بوده و بزرگان آن همسو باشند، نتیجه کار بهتر می‌شود و این مهم غیر قابل انکار است.
 
وی گفت: کاراته سال بسیار سختی دارد. قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی، چند مرحله لیگ جهانی و ... در پیش است و اکنون باید بزرگان این رشته کنار هم باشند. کاراته ایران ظرفیت بالایی دارد اما نباید مسائل مهم را فراموش کنیم.
 
کتیرایی در خصوص نزدیک بودن انتخابات فدراسیون کاراته و حاشیه‌هایی که آغاز شده است، توضیح داد: همیشه با درپیش بودن مجامع انتخاباتی، این حاشیه‌ها به وجود می‌آید. در واقع برخی نامزدها می‌خواهند به هر شکلی، نظرات را به سوی خود جلب کنند. امیدوارم همه چیز صادقانه باشد و نامزدها از دادن شعار و وعده‌هایی که قابل اجرا نیست، خودداری کنند.
 
مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته، طبق برنامه اواخر اسفندماه برگزار خواهد شد. هم اکنون، سیدحسن طباطبایی ریاست این فدراسیون را برعهده دارد.
   1401/10/18 15:31

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار