معاونت قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش اعلام کرد:

مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته دوشنبه ۲۲ اسفندماه برگزار می شود


معاونت قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش اعلام کرد:
مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته دوشنبه ۲۲ اسفندماه برگزار می شود
با اعلام معاونت قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و موافقت اعضا مقرر گرديد تاريخ جديد برگزاري مجمع دوشنبه هفته اينده ۲۲ اسفندماه ساعت ۱۵ برگزار شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مجمع انتخاباتی رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون کاراته صبح امروز دوشنبه ۱۶ اسفند به ریاست سید محمد پولادگر معاونت قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک، ارش فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون های ورزشی و اعضای مجمع در سالن استاد فارسی اکادمی ملی المپیک برگزار شد.
 
در ابتدای این مجمع سید محمد پولادگر معاونت قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش اظهار داشت: تمام تلاش وزارت ورزش برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته بود منتها تا همین امروز تایید نهادهای نظارتی به دست ما نرسید. بر همین اساس اجازه نداریم مجمع را برگزار کنیم.
 
وی افزود: بر همین اساس می خواهیم امروز با اعضای مجمع فدراسیون کاراته به توافق برسیم و یک تاریخ جدید را که همین امسال (۱۴۰۱) خواهد بود به عنوان زمان جدید برگزاری مجمع اعلام کنیم.
 
پس از صحبت های پولادگر اعضای مجمع به بیان نظرات خود پرداختند.
 
در ادامه سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک عنوان داشت: این شرایط به نفع ورزش نیست. حدود یک هفته است که پیگیر به نتیجه رساندن تایید صلاحیت ها بودیم ولی متاسفانه اعلام وصول نشد.
 
وی افزود: کاراته یکی از رشته های مهم وررش ایران است و برای بازیهای اسیایی حساب ویژه ای روی ان باز کرده ایم. گلایه های اعضای مجمع را قبول دارم اما باید ملاحظات وزارت ورزش را نیز در نظر گرفت.
 
در پایان این مجمع با اعلام معاونت قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و موافقت اعضا مقرر گردید مجمع جدید دوشنبه هفته اینده ۲۲ اسفندماه ساعت ۱۵ برگزار شود.
   1401/12/16 19:08

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار