کاراته همچنان در انتظار اعلام تایید صلاحیت‌ها/ بی‌اطلاعی اعضای مجمع از نامزدهای نهایی

کاراته همچنان در انتظار اعلام تایید صلاحیت‌ها/ بی‌اطلاعی اعضای مجمع از نامزدهای نهایی
در فاصله ۲۴ ساعت تا برگزاری دوباره مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته، هنوز اسامی تایید صلاحیت‌ نامزدها اعلام نشده است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته روز سه‌شنبه 16 اسفندماه با وجود حضور اعضای مجمع، با اعلام سیدمحمد پولادگر و به دلیل عدم ارسال تایید صلاحیت کاندیداها به تعویق افتاد و قرار شد روز دوشنبه 22 اسفندماه برگزار شود.
 
در فاصله 24 ساعت به برگزاری مجمع همچنان خبری از اعلام تایید صلاحیت‌ کاندیداها نیست و باید دید با وجود این شرایط  و در صورت تکرار اتفاقات گذشته معاون توسعه ورزش قهرمانی روی قول خود مبنی بر برگزاری انتخابات خواهد ماند یا خیر. البته با وجود این شرایط هنوز به روسای هیئت‌ها خبری در خصوص لغو دوباره مجمع اعلام نشده است و به نظر می‌رسد این بار قرار است تحت هر شرایطی مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته برگزار شود.
 
با پایان مهلت نام نویسی کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته 10 نفر در انتخابات ثبت نام کردند، اما تنها سیدحسن طباطبایی، سیدعباس احمدپناهی و هومان عسگری موفق به تایید صلاحیت مدیریتی شدند. البته با توجه به عدم اعلام رسمی تایید صلاحیت مدیریتی کاندیداها، شنیده شد در نهایت حبیب‌اله ناظریان و علیرضا سمندر نیز موفق به تکمیل نواقص مدیریتی مدارک خود شدند، اما با این وجود و در آستانه برگزاری دوباره مجمع هنوز هیچ کدام از اعضای مجمع خبری از تعداد نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده ندارند.
   1401/12/21 16:44

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار