طباطبایی برای ۴ سال دیگر رئیس فدراسیون کاراته شد

طباطبایی برای ۴ سال دیگر رئیس فدراسیون کاراته شد
طباطبایی برای ۴ سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون کاراته انتخاب شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته از ساعت 15 امروز(دوشنبه - 22 اسفندماه) با حضور سیدمحمد پولادگر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، مهین فرهادی‌زاد نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک، آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و اعضای مجمع در تالار همایش‌های کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.
 
10 نفر برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بودند که در نهایت سیدحسن طباطبایی و هومان عسگری تایید صلاحیت شدند، اما عسگری در مجمع حاضر نشد.
 
سیدحسن طباطبایی در خصوص برنامه‌های خود اظهار داشت: در 20 سال گذشته هیچ کدام از روسای فدراسیون کاراته نتوانسته بودند دوران مدیریت خود را به پایان برسانند، اما این بار این اتفاق افتاد و کارنامه‌ای برای ارائه وجود دارد. به نوبه خودم از همه کسانی که در 4 سال گذشته برای اعتلای کاراته تلاش کردند تشکر می‌کنم. کسب اولین مدال المپیک در توکیو توسط سجاد گنج‌زاده و کادرفنی، کسب قهرمانی تیم ملی بانوان، کسب نخستین مدال در المپیک ساحلی توسط فاطمه صادقی و عملکرد تیم ملی بزرگسالان در رویدادهای مختلف از موفقیت‌های ما در 4 سال گذشته است.
 
وی تصریح کرد: تا قبل از المپیک اغلب ورزشکاران پسر و دختر ما در رنکینگ بالا بودند، اما بعد از المپیک اتفاقاتی افتاد که نتوانستیم به هیچ رویداد بین‌اللملی اعزام شویم و این موضوع باعث سقوط رنکینگ ورزشکاران ما شد. خدا را شکر این اتفاق مدیریت شد تا دوباره در میادین مختلف شرکت کنیم. اگر در ازبکستان و قونیه نتایج مورد دلخواه کاراته نبود، دلالیل مختلفی از جمله عدم اعزام به رویدادهای مختلف داشت، اما با حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک این موضوعات نیز برطرف شد.
 
طباطبایی خاطرنشان کرد: حدود 250 هزار نفر در سامانه فدراسیون کاراته حضور دارند و این یکی از دستاوردها در جهات شفاف‌سازی است. راه شفافیت و درست بودن کار ما جدی گرفتن سامانه است و از هیئت‌ها می‌خواهم سامانه کاراته را جدی بگیرند. اگر مجمع اعتماد کند و برای بار دوم در خدمت جامعه کاراته باشم، همه را به گفت‌وگو و صحبت کردن دعوت می‌کنم. یکی از معضلات کاراته ما عدم ارتباط درست بین بخشی از منتقدان و فدراسیون است و در فدراسیون را باز می‌گذارم تا پذیرای هر کسی که انتقادی از عملکرد چهار سال گذشته دارد، باشیم. راه آقایی کاراته استفاده از همه ظرفیت‌ها است و باید تلاش داشته باشیم به هم افزایی برسیم.
 
در نهایت با انجام فرآیند رای‌گیری، سیدحسن طباطبایی با کسب 43 رای از 44 رای ماخوذه برای دومین دوره متوالی به عنوان رئیس فدراسیون کاراته انتخاب شد.
   1401/12/22 16:23

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار