هروی: مسابقات کشوری کاراته کیفیت خوبی داشت/ امیدوارم سربلند شویم

هروی: مسابقات کشوری کاراته کیفیت خوبی داشت/ امیدوارم سربلند شویم
سرمربی تیم ملی کاراته با مناسب توصیف کردن سطح فنی مسابقات کشوری گفت: پیکارهای سخت و مهمی را در سال جدید داریم که امیدوارم در این رویدادها، سربلند شویم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" شهرام هروی در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص مسابقات کاراته قهرمانی کشور که روز گذشته (پنجشنبه) در همدان برگزار شد، اظهار داشت: بازیکنانی که مدعی رسیدن به اردوی تیم ملی بودند در این رویداد حضور یافتند و مبارزات خوبی را شاهد بودیم و معتقدم که این پیکارها کیفیت خوبی داشت.
 
وی افزود: سکونشینان این مسابقات، این فرصت را دارند تا در پیکارهای انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته که قرار است ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه برگزار شود، حضور یابند.
 
هروی با بیان اینکه تیم ملی کاراته در سال آتی مسابقات بسیار مهمی را در پیش دارد، توضیح داد: قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان؛ سه رویداد بسیار مهم پیش‌رو خواهد بود که باید به آنها مراحل مختلف کاراته‌وان را هم اضافه کنیم.
 
وی افزود: هر سه رویداد برای تیم ملی و فدراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش می‌کنیم تا بتاونیم بار دیگر، توان کاراته ایران را در آسیا و جهان به اثبات برسانیم.
 
به گزارش ایرنا؛ در مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته که ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه برگزار می‌شود، علاوه بر سکونشینان مسابقات کشوری، ملی‌پوشان قهرمانی آسیا، بازی‌های کشورهای اسلامی و کاراته‌کاهای رده سنی امید که سال گذشته در آسیا و جهان به مدال طلا رسیده‌اند حضور خواهند یافت.
   1401/12/26 12:23

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار