پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

بجنورد؛ قهرمان نخستین دوره مسابقات شوتوکان ادونس خراسان‌شمالی

نماینده بانوان سبک شوتوکان ادونس خراسان‌شمالی گفت: نخستین دوره مسابقات کاراته شوتوکان ادونس بانوان خراسان‌شمالی در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور ۲۵۰ کاراته‌کار برگزار شد که در پایان رقابت‌ها شهرستان بجنورد جام قهرمانی را در خانه نگه داشت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، صبح امروز فرزانه هدایتی، نماینده بانوان سبک شوتوکان ادونس خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات کاراته شوتوکان ادونس بانوان خراسان‌شمالی در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور ۲۵۰ کاراته‌کار برگزار شد که در پایان رقابت‌ها شهرستان بجنورد جام قهرمانی را در خانه نگه داشت.

وی گفت: در این دوره از رقابت‌ها بجنورد، اسفراین، گرمه و آشخانه در قالب ۱۴تیم در خانه کاراته مجموعه ورزشی شهید علیدخت بجنورد شرکت کردند که تیم باشگاه صالحین از شهرستان گرمه با مربیگری نسرین ایمانی با کسب بیشترین مدال مقام اول، باشگاه مهربانو از شهرستان بجنورد با مربیگری مهرانگیز غلامپور و فرزانه هدایتی مقام دوم و باشگاه تربیت از شهر آشخانه با مربیگری سمیه مهجوری در جایگاه سوم این مسابقات ایستادند.

نماینده بانوان سبک شوتوکان ادونس خراسان‌شمالی افزود: در مجموع پس از شهرستان بجنورد، گرمه مقام دوم و شهر آشخانه مقام سوم را از آن خود کرد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.