پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

برگزاری مجمع عمومی هیات کاراته استان خراسان رضوی

مجمع عمومی هیات کاراته استان خراسان رضوی امروز با حضور یوسف گرشاسبی سرپرست دبیری فدراسیون برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مجمع عمومی هیات کاراته استان خراسان رضوی به منظور بررسی فعالیت های این هیات، امروز چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ با حضور یوسف گرشاسبی سرپرست دبیری فدراسیون، علیرضا تاج فیروز مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و هادی امیری رئیس هیات برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اعضای مجمع پیگیری شد، پس از ارایه گزارشی از عملکرد و فعالیت های هیات کاراته خراسان رضوی، فعالیت های مالی این هیات به تصویب اعضا رسید.

یوسف گرشاسبی سرپرست دبیرس فدراسیون کاراته در این مجمع اظهار داشت: با توجه به گزارش ارائه شده، عملکرد کاراته خراسان رضوی در یک سال اخیر مورد تایید است، همچنین پیشرفت ‌های خوبی در حوزه‌ های قهرمانی و زیر ساخت در این استان صورت گرفته است و امیدوارم عملکرد این هیات هر روزه بهتر شود.

در ادامه نیز علیرضا تاج فروز مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی گفت: هیات کاراته از جمله هیات های فعال در خراسان رضوی است که هم در بحث توسعه کاراته و هم بحث توسعه زیر ساخت ها فعالیت بسیار خوبی داشته است.  طبقه خواسته های این هیات ما آمادگی داریم، در قالب ماده ۲۷ ، زمینی را در گلبهار در اختیار هیات بگذاریم؛ همچنین در مجموعه ثامن الائمه (ع) برای کاراته موقعیتی را در نظر بگیریم که خانه کاراته احداث شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.