پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

رییس هیات کاراته البرز ماندگار شد

رییس هیات کاراته استان البرز روز یکشنبه در نشستی انتخاب و سکان امور این رشته ورزشی را برای چهار سال دیگر به دست گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از ایرنا، مهدی جعفری و حسین مهدی نژاد ۲ نامزد احراز ریاست هیات کاراته البرز بودند که مهدی نژاد پیش از آغاز مجمع، انصراف خود را اعلام کرد.

با انجام فرآیند رای گیری، جعفری با کسب ۱۹ رای از مجموع ۲۱ رای ماخوذه برای مدت چهار سال دیگر در سمت خود ابقا و به عنوان رییس هیات کاراته البرز انتخاب و معرفی شد.

رییس فدراسیون کاراته در مجمع انتخاباتی هیات کاراته البرز با اشاره به تاثیرگذاری هیات های شهرستانی در توسعه این ورزش عنوان کرد: هیات های شهرستانی در خط مقدم رشد و توسعه کاراته بوده و باشگاه ها نیز بازوان اجرایی استان ها در این زمینه هستند.

سید حسن طباطبایی با بیان اینکه افتخارات کاراته مرهون تلاش مربیان، داوران و قهرمانان این رشته ورزشی است، افزود: اگر امروز کاراته توانسته شرایط افتخارآمیزی کسب کند به دلیل توانایی بالای ورزشکاران، مربیان و داوران است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود هشت هزار کاراته کا در استان البرز، بیان کرد: با توجه به ظرفیت موجود در این استان، توقع ما درخشش کاراته این استان در سطح کشور است.

البرز قابلیت تبدیل به پایلوت کشور در رشته کاراته را دارد

مدیر کل ورزش و جوانان البرز نیز در مجمع انتخاباتی هیات کاراته البرز با اشاره به تاکید وزیر ورزش و جوانان در خصوص آمایش سرزمینی، گفت: هیات کاراته البرز ظرفیت تبدیل به پایلوت این رشته در کشور را دارد.

بهزاد فروغی با اشاره به استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه ورزش استان تصریح کرد: درخواست ما از فدراسیون این است که در خصوص پشتوانه سازی داوران،مربیان و برگزاری دوره های آموزشی به البرز توجه ویژه تری شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.