پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

قنبری: حاصل حمایت از قهرمانان شورین کمپو فتح سکوی نایب قهرمانی جهان بود

نماینده شورین کمپو کاراته استان گیلان گفت: قهرمانان عضو این سبک نشان دادند که در صورت توجه و نگاه ویژه به آنها، این توانایی را دارند که در میادین مهم و بزرگی چون آوردگاه جهانی Wko، شایستگی های خود را به اثبات رسانده و برای ورزش کاراته آزاد ایران افتخارآفرین باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری برنا، رضا قنبری در مورد آخرین وضعیت رشته شورین کمپو اظهار داشت:کسب عنوان نایب قهرمانی تیم منتخب شورین کمپو کاراته ایران در مسابقات جهانی WKO به میزبانی تایلند یک دستاورد ارزشمند برای کاراته کشور محسوب می شود؛ چرا که قرار گرفتن در بین سه تیم برتر این مسابقات، آن هم در حضور کشورهای قدر و مدعی کار ساده ای نبود و خدا را شکر می کنیم که تیم کشورمان با یک برنامه ریزی منظم و منسجم از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمد.

قنبری ادامه داد: تیم کشورمان با یک تدارک همه جانبه در این رویداد حاضر شد و خوشبختانه مزد زحماتش را هم گرفت. اردوهای منظم همراه با امکانات رفاهی و مهمتر از همه تامین صفر تا صد هزینه های اعزام توسط مسئولان سبک باعث شد تا بازیکنان با انگیزه بالا و بدون دغدغه های مالی، فقط به آماده سازی خود برای کسب بهترین نتیجه در این رویداد فکر کنند.

وی همچنین با اشاره به نحوه انتخاب ترکیب تیم حاضر در جهانی تایلند گفت: بازیکنان اعزامی به این مسابقات افرادی بودند که در رویداد انتخابی مهر سال گذشته به میزبانی تالش، موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بودند. ضمنا علاوه بر ورزشکاران منتخب که سهمیه کسب کردند ، یکی از قهرمانان سالهای گذشته سبک شورین کمپو به نام اصغر جباری با نظر سیدمحمد صالحی رئیس سبک به این مسابقات دعوت شد تا در مراسم باشکوهی آخرین مبارزه خود را انجام دهد که خوشبختانه در حضور بزرگان کاراته دنیا و  تشویق حاضرین ، این اتفاق رخ داد و این ورزشکار نام دار از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد .البته باید به حضور مهرداد رمضانی فایتر باتجربه و دارنده عنوان قهرمانی دور قبل این مسابقات نیز در ترکیب تیم اعزامی اشاره کرد که واقعا برای جوانترها روحیه بخش  بود.

قنبری در بخش دیگر صحبتهای خود یادآور شد:  سبک شورین کمپو نشان داده که برای قهرمانان خود ارزش و احترام بالایی قائل است. به کارنامه این سبک نگاه کنیم با نمونه های شاخص بسیاری روبرو می شویم که مسابقات منظم با طراحی منحصر به فرد و در شان قهرمانان یکی از بارزترین آنهاست. تا جایی که سایر سبکها را نیز تشویق کرده که از این حرگت الگوبرداری کنند. با این وجود آنچه که شورین کمپو را از دیگر سبکها متمایز کرده اعزام های رایگان و جوایز نقدی و حتی دلاری است که تا کنون در کاراته آزاد سابقه نداشته است.

وی در پایان تصریح کرد:  جا دارد از اعتماد آقای صالحی ریاست سبک به جهت اعطای نمایندگی شورین کمپو در استان گیلان به اینجانب قدردانی کنم. گیلان از استانهای ریشه دار در کاراته آزاد محسوب می شود و خوشحالم که در مسابقات جهانی امسال، امیر حسین صابر از گیلان نماینده لایقی برای کاراته کشورمان بود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.