پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

مدال‌های پسران و دختران کاراته ایران در مسابقات جهانی

شانزدهمین دوره مسابقات جهانی کاراته با کسب مدال‌های رنگارنگ ورزشکاران ایرانی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری فارس، شانزدهمین دوره مسابقات جهانی کاراته که در شهر توکیو ژاپن برگزار شد، با کسب نتایج و مدال‌های ارزشمند توسط ورزشکاران ایرانی به پایان رسید.

این مسابقات با حضور  بیش از پانصد ورزشکار از چهل کشور در رده های سنی زیر ده سال تا بالای ۶۰ سال در کاتا و کومیته تیمی و انفرادی و کاتای ترکیبی مبارزات آزاد و تیمی بین‌المللی بر گزار شد.

علی رضاندیمی چهره شاخص تیم ایران با کسب دو مدال طلا و یک برنز درگروه سنی جوانان و زیر بیست سال کاتای بزرگسالان موفقیت قابل تحسینی را بدست آورد.

امیر حسین حقی در کاتای امید صاحب مدال برنز شد. همچنین در گروه سنی پسران زیر ده سال نیکراد عسگری مدال طلای کومیته و مدال برنز کاتا و مدال برنز کاتای تیمی ترکیبی را بدست آورد.

سامیار بهاری هم در کاتای انفرادی مدال نقره و در کومیته برنز و در کاتای تیمی ترکیبی صاحب مدال برنز شد.

در بخش دختران آوا مرادی مدال برنز کاتای انفرادی را بدست آورد و آوا  مرادی مدال برنز انفرادی ده و یازده سال  و مدال برنز کاتای ترکیبی را بدست آورد.

نونهال خردسال ایرانی با شش سال سن کم سن ترین شرکت کننده  از طرف فدراسیون جهانی تشویق  شد.

بهزاد کشاورز در بخش  کاتای ترکیبی تیم کاتا (ایران و فرانسه و ترکیه صاحب مدال نقره شد) در بخش پیشکسوتان احمد صافی با پیروز بر پاناما و روسیه و ایرلند و در فینال بهترینها مدال طلا را کسب نمود.

بهزاد کشاورز  و نیلوفر صافی مربیان تیم اعزامی و مرضیه کرمی سرپرست بانوان و  بهنام ندیمی علی رضا حقی و محسن مجزی اعضای هیئت رئیسه و نماینده وزارت ورزش در این رقابت‌ها بودند.

احمد صافی و نماینده ونزوئلا و انگلیس مو فق  به کسب دان ۸ از فدراسیون جهانی شده و جزو معدود افراد ی هستند که صاحب این رتبه کمربند می‌باشند. 

کشورهای ژاپن، پاناما، ایران،آفریقای جنوبی، روسیه، استرالیا و ازبکستان بیشترین مدال را کسب نمودند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.