پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

مدیر روابط عمومی سبک شین کیوکشین کاراته استان آذربایجان شرقی معرفی شد

با صدور حکمی از سوی نماینده سبک شین کیوکوشین استان آذربایجان شرقی، مدیر روابط عمومی این سبک در استان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، با صدور حکمی از سوی رضا اکبری عدلی نماینده سبک شین کیوکوشین استان آذربایجان شرقی، ناصر غلامی هوجقان به عنوان مدیر روابط عمومی سبک شین کیوکشین کاراته استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

بر این اساس با برگزاری مراسم معارفه که با حضور رضا اکبری عدلی نماینده سبک شین کیوکوشین استان آذربایجان شرقی برگزار شد،ناصر غلامی هوجقان ضمن دریافت ابلاغ خود، رسما کار خود را از امروز آغاز کرد.

در این حکم آمده است:
سرور گرامی : آقای ناصر غلامی هوجقان احتراما با توجه به سوابق همکاری و فعالیت های ارزنده و تجارب ارزشمندتان ،بدینوسیله جنابعالی بعنوان مسئول روابط عمومی سبک شین کیوکوشین کاراته استان آذربایجان شرقی از تاریخ فوق بمدت یکسال منصوب می گردید.

امید است در سایه ایزد منان دوام عزت و سلامت ،تداوم حضور و تاثیر آن عزیز بزرگوار در راستای گسترش سبک و تربیت جوانان با استعداد در عرصه ورزش موفق و موید باشید.

رضا اکبری عدلی- نماینده سبک شین کیوکوشین استان آذربایجان شرقی

ناصر غلامی هوجقان متولد ۱۳۵۶ با مدرک تحصیلی کارشناسی، خبرنگار باسابقه چند پایگاه خبری تبریز است که پیش از این  مسئول اطلاع رسانی و رابط خبر کمیته گردشگری  ورزشی اردبیل ، مسئول روابط عمومی کونگ فو آزاد استان و مسئول روابط عمومی هوکونگ فو آذربایجان شرقی نیز بوده است.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.