پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

همدان قهرمان کیوکوشین بایاکورن کاراته کشور شد

سخنگوی هیات کاراته همدان گفت: تیم‌های آقایان و بانوان همدان عنوان قهرمانی یازدهمین دوره مسابقات سبک کیوکوشین بایاکورن کاراته کشور گرامیداشت کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، جعفر سمودی اظهار داشت: این پیکارها با شرکت ۶۵۰ کاراته کا در ۲ بخش آقایان و بانوان و در رده‌های سنی مختلف از ۱۵ استان کشور در سالن ورزشی ۶ هزار نفری شهید سلیمانی همدان برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این رقابت‌ها و در بخش آقایان تیم همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد، تیم لرستان دوم شد و تیم تهران در جایگاه سوم ایستاد.

سمودی بیان کرد: همچنین در بخش بانوان که با حضور ۲۵۰ ورزشکار برگزار شد، تیم همدان سکوی نخست را تصاحب کرد، تیم تهران در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم کرمانشاه سوم شد.

سخنگوی هیات کاراته همدان خاطرنشان کرد: در حاشیه این دوره از مسابقات از مهدی شمسی پور فرزند شهید شاخص علیرضا شمسی پور با اهدای لوح و جایزه تقدیر شد.

در مراسم پایانی این رقابت‌ها آیت الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، مسوولان سپاه انصارالحسین (ع) و مدیران اجرایی استان همدان حضور داشتند.

نفرات برتر این دوره از مسابقات جایزه نقدی و کمربند طلایی دریافت کردند ضمن اینکه مجموعه فروشگاه‌های اکسیژن حامی مالی این دوره از مسابقات بود.

هانشی “احمد شقاقی” رییس سبک‌های آزاد کشور نیز در این رقابت‌ها حضور داشت.

سبک بایاکورن یک سبک فراگیر است که همه افراد جامعه در هر سن و جنس، با هر هدفی از دفاع شخصی تا حد مبارزه می‌توانند در آن فعالیت کنند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.