پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

احمدی: جوانان کاراته ایران می‌توانند جا پای بزرگان بگذارند/ نتایج بهتری می‌گیریم

مربی تیم ملی کاراته گفت: نفرات جوان تیم کومیته تیمی بسیار با انگیزه هستند و می‌تواند جا پای بزرگان کاراته ایران بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته مهدی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط ملی‌پوشان کاراته برای حضور در قهرمانی آسیا اظهار داشت: انتخابی‌هایی که برگزار شد برای بچه‌ها خیلی مهم بود. شاهد رقابت‌های سنگینی بودیم و اکثر بچه‌ها یک مقدار آسیب دیده بودند. بعد از چند روز استراحت تمرینات را آغاز کردیم و در مرحله گذشته اردو تمرینات پرفشاری انجام دادیم و در حال حاضر شرایط بچه‌ها خیلی خوب است.

وی در خصوص عدم حضور تیم ملی در رویداد تدارکاتی گفت: یک تیم اگر می‌خواهد به مسابقات آسیایی و جهانی اعزام شود باید حداقل در یک یا دو رویداد تدارکاتی حضور داشته باشد، اما به هر دلیلی این شرایط فراهم نشد. با این وجود شرایط روحی بچه‌ها با دوره گذشته مسابقات در ازبکستان تفاوت می‌کند و خیلی بهتر است. خدا را شکر چند چهره جوان نیز ورود کردند و این در روحیه بزرگترها تاثیر گذاشته و تیم خیلی منسجم‌تر شده است. احساس می‌کنم با این شرایط نتایج خیلی بهتری نسبت به دوره گذشته بگیریم.

مربی تیم ملی کاراته در خصوص اعتماد کادرفنی به بازیکنان جوان در کومیته تیمی گفت: از بزرگترهای تیم تشکر می‌کنم که با فراغ بال این مسئله را پذیرفتند. برای اولین بار در تاریخ کاراته ایران قرار است یک تیم کومیته تیمی مجزا از نفرات انفرادی به مسابقات اعزام شود. هزینه‌های فدراسیون با این تصمیم خیلی بالاتر خواهد رفت و باید از فدراسیون تشکر کنم. هنوز که هنوز است نفرات باتجربه ما جنگنده و پرقدرت هستند، اما شرایط سنی بچه‌ها بالاتر رفته و باید آینده‌نگری می‌کردیم.

احمدی تأکید کرد: این نفرات بهترین‌های ایران هستند و شرایط سنی تیم کومیته تیمی زیر ۲۴ سال است. این نفرات آینده‌ کاراته ایران هستند و هر کدام آنها چندین بار قهرمان ایران شدند و چندین بار در اردوی تیم ملی حضور داشتند. باید به این نفرات نیز اعتماد می‌شد؛ چون در غیر این صورت دلسرد می‌شدند. خدابخشی و صالحی اباذری در این تیم قدیمی‌تر هستند، اما ۵ بازیکن دیگر برای حضور در مسابقات برانگیخته‌ هستند و از این فرصت می‌خواهند بهترین بهره را ببرند. این جوانان می‌توانند جا پای بزرگان کاراته ایران بگذارند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.