پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

ارایه گزارش از سوی مدیر سازمان تیم‌های ملی به اعضای کمیته فنی فدراسیون کاراته

مدیر سازمان تیم‌های ملی برای گزارش در خصوص برگزاری قهرمانی کشور، انتخابی‌های تیم ملی و اردوهای تیم‌ ملی در جلسه کمیته فنی فدراسیون حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با حضور اعضای این کمیته در محل فدراسیون برگزار شد. در این جلسه دکتر نیکوخصلت مدیر سازمان تیم‌های ملی در خصوص مسابقات انتخابی مرحله اول و دوم گزارشی به کمیته فنی ارایه کرد.

تلاش و افزایش حساسیت و پویایی تیم‌های ملی کاراته و لزوم رسیدن به روحیه‌ی تیمی برای موفقیت درآینده، رویکردهای سازمان تیم‌های ملی بود نیکوخصلت در جلسه کمیته فنی به تبیین آنها پرداخت. مدیر سازمان تیم های ملی همچنین حضور پررنگ کمیته‌ی فنی را با رویکرد راهبردی و مشورتی در امور سازمان‌ تیم‌های ملی پراهمیت عنوان نمود و خواستار همکاری‌های تنگاتنگ در این زمینه شد.

در ادامه جلسه امروز اعضای کمیته‌ فنی سوالات و نکته نظرات فنی مرتبط با رویکردهای سازمان تیم‌های ملی را عنوان نمودند و مباحث گوناگونی در زمینه‌های نحوه‌ی چیدمان کادر فنی، اهمیت همکاری سرمربیان رده‌ها با یکدیگر و لزوم تقویت و انسجام رده‌های سنی و همینطور لزوم برنامه‌ریزی دقیق و اجرایی نمودن همکاری‌های کمیته فنی و سازمان تیم‌های ملی را مطرح نمودند.

کیکاوس سعیدی، افسانه باقری، یوسف گرشاسبی، باقر آقامیری ، علیرضا احسانی، محمدعلی مردانی، گودرز کمانگیز، محمد بهرامی، غلامرضا دباغیان، علی حسین پورصمدی، احمد صافی، مسعود رهنما، علی عسگری و وحید مومنی در جلسه امروز کمیته فنی حضور داشتند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.