پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

اطلاعیه کمیته داوران در خصوص آزمون فدراسیون برای شرکت در کلاس داوری آسیا‌

آزمون متقاضیان شرکت در اولین درجه داوری آسیایی کاراته ازبکستان، در رقابت های انتخابی تیم ملی در همدان برگزار میشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، با اعلام فدراسیون کاراته آسیا، آزمون درجه داوری (JB) آسیا در شهر سمرقند کشور ازبکستان ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

داوران ممتاز ملی واجد شرایط و متقاضی شرکت در کسب اولین درجه آسیایی که از طریق سامانه ملی کاراته ثبت نام کرده اند و حداقل دو مسابقه ملی در سال ۱۴۰۲ را قضاوت کرده اند، پس از گذراندن و قبولی در آزمون تئوری (به زبان انگلیسی) و عملی به این دوره اعزام می شوند.

آزمون عملی این داوران در حین برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی همدان برگزار و توسط کمیته داوران بررسی میگردد. همچنین آزمون تئوری کاتا و کومیته داوران آقایان روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه و همچنین در بخش داوران بانوان نیز روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ در استان همدان برگزار می شود.

داورانی که از طریق سامانه ملی کاراته ثبت نام کرده اند در زمان برگزاری آزمون، معرفی نامه از هیات کاراته استان جهت شرکت در این دوره را نیز به همراه داشته باشند.

مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در بخش کومیته رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان پسران طی روز های ۲۶ الی ۳۱ فروردین و در بخش دختران نیز طی روز های یک الی ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در استان همدان برگزار می شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.