پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

اعلام برنامه مرحله دوم انتخابی تیم‌های ملی کاراته پسران

برنامه مرحله دوم انتخابی تیم‌های ملی کاراته ایران در بخش پسران از سوی سازمان تیم‌های ملی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مرحله دوم انتخابی تیم‌های ملی کاراته ایران در بخش پسران، روزهای دوشنبه و سه‌شنبه  ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار خواهد شد.

برنامه رقابت‌های این انتخابی به‌شرح زیر برگزار می‌گردد:

روز اول: رده سنی نوجوانان و زیر ۲۱ سال(امید)

روز دوم: رده سنی جوانان و بزرگسالان

شروع مسابقات در هر دو روز از ساعت ۱۰ صبح و ‎وزن‌کشی در دو نوبت شامل روز قبل از مسابقات از ساعت ۱۸-۱۳ و روز مسابقه از ساعت ۱۱-۸ خواهد بود.

‎ارفاق وزن در رده‌های جوانان و نوجوان نیم کیلو و در رده‌ سنی امید و بزرگسالان در اوزان زیر شصت و هفت، یک و نیم کیلو
و در اوزان بالای شصت و هفت، دو کیلو خواهد بود.

شایان ذکر است رقابت‌های روز اول هر دو رده‌ امید و نوجوانان همزمان در تاتامی‌های مجزا شروع و در روز دوم ابتدا رده سنی جوانان و پس از آن از ساعت ۱۳:۳۰ به بعد رده بزرگسالان برگزار خواهد شد.

همچنین وزن‌کشی رده‌ی امید درصورت شرکت در انتخابی بزرگسالان همان وزن‌کشی امید محسوب خواهد شد.

در پایان این مرحله از رقابت‌های انتخابی، نفرات منتخب به همراه مدال‌آوران قهرمانی کشور به جز رده‌ سنی بزرگسالان، پس از روز انتخابی در اردوهای تمرینی (نوجوانان از صبح روز سه شنبه به میزبانی تبریز، جوانان از عصر روز سه شنبه به میزبانی اسلامشهر تهران به مدت پنج روز آغاز خواهد شد.)

همچنین رده سنی زیر ۲۱ سال به میزبانی قائمشهر مازندران از روز شنبه ۲۲ اردیبهشت به مدت پنج روز برگزار خواهد شد. اردو های رده سنی بزرگسالان نیز پس از انتخابی مرحله سوم ۲ خرداد پیگیری می شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.