پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

باقری: تلاش می کنیم نتایجی در خور کاراته ایران بدست اوریم

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته گفت: در مرحله هشتم اردوی تیم ملی کومیته بانوان، تیم ملی روسیه با تیم ایران اردویی مشترک خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ افسانه باقری نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته در خصوص ترکیب تیم ملی گفت: ملی پوشان کاراته بانوان ۷ مرحله اردو را پشت سر گذاشته اند و با همین روند تا زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا به امادگی مطلوب خواهند رسید.

وی افزود: پس از برگزاری مرحله دوم انتخابی تیم ملی نفرات برتر هر وزن مشخص شد. در کومیته تیمی نیز پس از جمع بندی شرایط و بررسی اخرین وضعیت ملی پوشان در نهایت لیلا برجعلی، آتوسا گلشادنژاد، مبینا حیدری و مبینا کاویانی برای مسابقات قهرمانی اسیا انتخاب شدند.

باقری ادامه داد: در بخش کاتا تمرینات تیم ملی به صورت منظم زیر نظر خانم بغلانی پور دنبال می کنند. این تیم نیز در شرایط خوبی است و اردوهای خود را تا زمان اعزام به مسابقات قهرمانی اسیا ادامه خواهند داد.

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: در مرحله هشتم اردوی تیم ملی کومیته بانوان، تیم ملی روسیه با تیم ایران اردویی مشترک خواهند داشت. در ترکیب این تیم نفراتی چون انا چرنیش وا دارنده مدال نقره المپیک جوانان و سهمیه دارالمپیک و همچنین انا نیستا چوپینا دارنده مدال طلا پریمیر لیگ مسکو و مدال نقره جوانان اروپا حضور دارند.

باقری تصریح کرد: کاراته ایران روزهای مهمی را پیش رو دارد و باید بلافاصله پس از رقابت های قهرمانی اسیا اماده حضور در بازیهای اسیایی و مسابقات قهرمانی جهان شود. امیدواریم با برنامه ریزی مناسب و تلاش تمام اعضای مجموع بهترین نتایج را کسب کنیم.

لازم به یاداوری است پیش از این سارا بهمنیار در وزن ۵۰- ، فاطمه سعادتی در وزن ۵۵- ، آتوسا گلشاد نژاد در وزن ۶۱- ، مبینا حیدری در وزن ۶۸- و همچنین مبینا حیدری در وزن ۶۸+ به عنوان اعضای تیم ملی مشخص شده بودند.

مسابقات قهرمانی آسیا طی روز های ۳۰ تیر الی یک مرداد ۱۴۰۲ در ملاکا مالزی برگزاری می شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.