پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

برگزاری جلسه کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کاراته

جلسه کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کاراته امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، جلسه کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کاراته امروز دوشنبه ۱۳ آذرماه با حضور ذبیح‌الله پورشیب (رئیس کمیسیون ورزشکاران) و اعضای کمیسیون ورزشکاران شامل الناز نقی پور، نگین آلتونی، شادی جعفری زاده، ابراهیم حسن بیگی، صالح اباذری و علی زند به صورت حضوری و امیر مهدیزاده و مهدی خدابخشی به صورت آنلاین در محل فدراسیون کاراته برگزار شد.

در این جلسه اعضای کمیسیون ورزشکاران موضوع تدریس قهرمانان فعلی و گذشته کاراته ایران را در سمینارها و کمپ های آموزشی فدراسیون مطرح و خواستار آن شدند در صورت فراهم شدن شرایط این سمینارها و کمپ های آموزشی حتی به صورت مشترک با برخی کشورهای خارجی برگزار شود.

چگونگی حضور قهرمانان کاراته در مسابقات کاراته وان ۲۰۲۴ از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد. در خصوص رقابت‌های کاراته وان داخلی و مسابقات قهرمانی کشور نیز کمیسیون ورزشکاران خواستار ارایه امتیازات ویژه از سوی فدراسیون به نفرات برتر شد. همچنین در این جلسه اعضای کمیسیون ورزشکاران پیشنهاد دادند برای بهبود شرایط کاتای کشور، فدراسیون برگزاری اردوهای منظم و منسجم کاتا همچون کومیته را در دستور کار خود قرار دهد.

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، افسانه باقری سرپرست نایب رئیسی بانوان، یوسف گرشاسبی سرپرست دبیری فدراسیون، وحید مومنی رئیس سازمان لیگ و مسابقات و ندا بروشک رئیس کمیته آموزش نیز در جلسه امروز کمیسیون ورزشکاران حضور یافتند و با استقبال از پیشنهادات ارایه شده از سوی کمیسیون ورزشکاران، تصمیم گرفته شد موارد فوق مورد بررسی فدراسیون کاراته قرار گیرد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.