پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

برگزاری کلاس آموزش کوچینگ با مدرسی رئیس شورای داوران آسیا به صورت آنلاین

کلاس آموزش کوچینگ و قوانین جهانی کاراته همزمان با سمینار آموزشی قوانین داوری کاراته با مدرسی رئیس شورای داوران آسیا روز چهارشنبه ۲۵ بهمن برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، کلاس آموزش کوچینگ و آشنایی با قوانین جدید فدراسیون جهانی برای مربیان سراسر کشور همزمان با سمینار آموزشی قوانین داوری کاراته در سال ۲۰۲۴ با هدف تقویت و پیشرفت سطح فنی داوران و مربیان کاراته با مدرسی منصور السلطان رئیس شورای داوران آسیا و عضو شورای داوران جهان روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح در سالن همایش قلم کتابخانه ملی در استان تهران برگزار می شود.

این کلاس برای مربیان به صورت وبینار نیز برگزار می شود و مربیانی که شرایط سفر به تهران و حضور در این کلاس را ندارند می توانند به صورت آنلاین شرکت کنند.

مربیان جهت هدایت و کوچینگ ورزشکاران خود در رویداد های پیش رو و مسابقات سال ۱۴۰۳ میبایست در این دوره شرکت کنند و پس از شرکت در این دوره کارت کوچینگ به آنها تعلق میگیرد. همچنین شرکت‌ در این دوره برای تمامی داوران بلامانع می باشد و ثبت نام آن از طریق سامانه ملی کاراته انجام می شود.

لازم به ذکر است داوران برای ثبت نام در این دوره از طریق سامانه ملی کاراته، رویداد های جاری بخش داوری و مربیان نیز از طریق رویداد های جاری بخش آموزش اقدام کنند.  لازم به ذکر پرداخت مبلغ و دریافت آیدی کارت به منظور تکمیل ثبت نام است.

ثبت نام این دوره تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۲ بهمن میباشد و مربیان و داوران پس از دریافت آیدی کارت می توانند در این دوره شرکت کنند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.