پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

بغلانی پور: کاتا شایستگی خود را در مسابقات قهرمانی آسیا نشان می دهد

سرمربی تیم ملی کاتا بانوان ابراز امیدواری کرد که کاتاروهای دختر بار دیگر شایستگی خود را در آسیا نشان دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته، فاطمه بغلانی پور در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص شرایط تیم گفت: ملی پوشان کاتا بانوان کشورمان دومین مرحله اردوی خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا پشت سر می گذارند. اولین مرحله اردو در ملارد برگزار شد و مرحله دوم و پایانی که تا پیش از اعزام ادامه دارد، در مجموعه جوانه صفادشت در حال پیگیری میباشد. این مجموعه امکانات زیادی را در اختیار ملی پوشان ما قرار داده و در شرایط کاملا مناسب اردوها در حال برگزاری است.

وی افزود: دختران کاتا تیمی کشورمان، بازیکنان جوانی هستند و اولین بار است که در قالب تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام میشوند. تمامی بازیکنان کاتا با وجود جوانی، از تجربه کافی نیز بهره مند هستند و پیش از این در رده نوجوانان و جوانان، نتایج خوبی کسب کرده اند. امیدوارم این نفرات شایستگی خود را در مسابقات قهرمانی آسیا نشان دهند و برای کشور عزیزمان ایران افتخار آفرین باشند.

سرمربی تیم ملی کاتا بانوان در پایان تصریح کرد: پیش بینی در ورزش کار بسیار سختی است اما بازیکنان کاتای ما، هرکدام به نوبه خود ستاره هستند و باتوجه به تمریناتی که پشت سر گذاشته شده در آمادگی و شرایط خوبی به سر میبرند.

لازم به یادآوری است که مسابقات کاراته قهرمانی آسیا از ۳۰ تیر تا یک مرداد ۱۴۰۲ در ملاکا مالزی برگزاری می شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.