پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

بهمنیار: هدفم کسب مدال طلا بود/ زنگنه: دختران کاراته‌کا بهتر از این هستند

ملی‌پوش برنزی کاراته ایران گفت که هدفش در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو کسب مدال طلا بوده، اما خوشحال است که دست خالی باز نمی‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، سارا بهمنیار آخرین نماینده کاوران ورزشی ایران در نوزدهمین دوره بازی‌‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو پس از کسب مدال برنز وزن ۵۰- کیلوگرم مسابقات کاراته گفت: خوشحالم که در این بازی‌ها به مدال برنز رسیدم. هدفم مدال طلا بود ولی خدا را شکر که دست خالی باز نمی‌گردم.

وی افزود: امروز برابر حریف نامدار ژاپنی پیروز شدم و به مدال برنز رسیدم. این مدال را به مردم خوب کشورم تقدیم می‌کنم و تشکر می‌کنم که حمایت‌مان کردند.

همچنین پگاه زنگنه مربی تیم ملی کاراته بانوان درباره کسب مدال برنز از سوی سارا بهمنیار گفت: آخرین مدال ایران را سارا کسب کرد. به زیبایی مسابقه داد و قرعه سنگینی داشت و در نهایت حریف رنکینگ‌دار ژاپنی را شکست داد.

وی افزود: دختران کاراته‌کا آن چیزی که در هانگژو  نشان دادند، نبودند و بهتر از این هستند. بازی‌های تدارکاتی نداشتیم و اگر مسابقات تدارکاتی داشتیم گل سرسبد مدال‌ها برای ما بود. دو ماه قبل در مالزی یک طلا، یک نقره و دو برنز به دست آوردیم و نایب قهرمان شدیم اما عدم برگزاری بازی‌های تدارکاتی در چنین مواقعی ضربه می‌زند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.