پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

ترکیب کومیته تیمی بانوان تغییر کرد

آسیب‌دیدگی فاطمه سعادتی ترکیب تیم‌ ملی کومیته بانوان را برای مبارزات روز سوم مسابقات کاراته قهرمانی جهان تغییر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرنگار مهر، بیست و ششمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان امروز پنجشنبه چهارم آبان با برگزاری رقابت‌های تیمی و پاراکاراته پیگیری می‌شود. برهمین اساس تیم کاتای مردان ایران از ساعت ۱۱ صبح با ترکیب محمد صدرا شیدزی، سهند اسلامی، مهدی حق نظری و یحیی پیشه زاری به مصاف رقبای خود می‌رود. این تیم در گروه سوم با پرو، عراق، ماکائو، مونته نگرو، کویت و ایتالیا همگروه است.

ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران مسابقات کومیته تیمی آغاز می‌شود که تیم ایران با ذبیح الله پورشیب، بهمن عسگری، سجاد گنج‌زاده، مهدی خدابخشی، صالح اباذری، مهدی عاشوری و محمود نعمتی در اولین دیدار سوئیس را پیش رو دارد و در صورت برتری به دیدار لیتوانی می‌رود. یکی از تیم‌های کویت، چین تایپه یا الجزایر حریف دور سوم تیم کشورمان می‌باشد.

مسابقات کومیته تیمی بانوان از ساعت ۱۴:۴۵ به وقت ایران آغاز می‌شود که تیم کشورمان با ترکیب آتوسا گلشادنژاد، لیلا برجعلی، زینب جعفرنژاد و مبینا کاویانی ابتدا با کره جنوبی دیدار می‌کند و در صورت برتری به مصاف برنده مونته نگر و کویت خواهد رفت. با توجه به آسیب دیدگی فاطمه سعادتی در لحظات پایانی مسابقه مقابل حریف فرانسوی در مرحله شانس مجدد، لیلا برجعلی جایگزین سعادتی در کومیته تیمی بانوان شد.

حضور سعادتی در مسابقه کسب مدال انفرادی مقابل حریف اکراینی نیز منوط به بهبود نسبی آسیب دیدگی و اجازه پزشک معالج وی می‌باشد.

تا پایان روز دوم و مسابقات کومیته انفرادی مهدی خدابخشی به دیدار نهایی راه یافته، سجاد گنج زاده و فاطمه سعادتی هم راهی دیدار نیمه نهایی شده اند. مهسا افسانه، محمد صدرا شیدزی، لیلا برجعلی، مبینا حیدری، سارا بهمنیار، آتوسا گلشادنژاد، علی مسکینی، امیر برزوئی و سامان عدالتی از گردونه مسابقات خارج شدند.

بیست و ششمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان تا روز یکشنبه هفتم آبان ماه در بوداپست جریان دارد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.