پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

ثبت نام ۳۰۷۰ ورزشکار برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی رده های پایه

با پایان ثبت نام مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه دختران و پسران، ۳۰۷۰ ورزشکار برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در بخش کومیته رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال پسران طی روز های ۱۵ الی ۱۷ اسفند و در بخش دختران نیز طی روز های ۱۸ الی ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ در استان همدان برگزار می شود.

ثبت نام این رقابت ها شب گذشته (سه شنبه ۱ اسفند) به پایان رسید و ۳۰۷۰ ورزشکار برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کرده اند که از این آمار ۱۵۹۵ ورزشکار دختر و ۱۴۷۵ ورزشکار پسر هستند.

مسابقات رده سنی نوجوانان پسران سه شنبه ۱۵ اسفند، رده سنی جوانان پسران چهارشنبه ۱۶ اسفند، زیر ۲۱ سال پسران پنج شنبه ۱۷ اسفند برگزار می شود. رقابت های نوجوانان دختران روز جمعه ۱۸ اسفند، جوانان دختران شنبه ۱۹ اسفند و رده سنی زیر ۲۱ سال دختران نیز یکشنبه ۲۰ اسفند برگزار می شود. همچنین وزن کشی و پذیرش هر رده روز قبل برگزاری مسابقات آن رده انجام خواهد شد.

اوزان این مسابقات به شرح زیر است:
رده سنی نوجوانان:
اوزان دختران: ۴۷-، ۵۴-، ۶۱-، ۶۱+ (۶۴۸ ورزشکار)
اوزان پسران: ۵۲-، ۵۷-، ۶۳-، ۷٠-، ۷٠+ (۵۷۸ ورزشکار)

رده سنی جوانان:
اوزان دختران: ۴۸-، ۵۳-، ۵۹-، ۶۶-، ۶۶+ (۵۴۰ ورزشکار)
اوزان پسران: ۵۵-، ۶۱-، ۶۸-، ۷۶-، ۷۶+ (۵۵۱ ورزشکار)

رده سنی زیر ۲۱ سال:
اوزان دختران: ۵٠-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸-، ۶۸+ (۴۰۷ ورزشکار)
اوزان پسران: ۵۵-، ۶٠-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴-، ۸۴+ (۳۴۶ ورزشکار)

ورزشکاران و مربیان جهت هماهنگی اسکان و غذا می توانند با شماره ۰۹۳۸۳۷۱۴۵۵۹ (شایسته بیرانوند) تماس بگیرند.

همچنین ورزشکاران با مراجعه به سامانه ملی کاراته می توانند آیدی کارت خود را در سایز آ۶ و به صورت رنگی پرینت کنند. لازم به ذکر است عکس هر شخص در سامانه و آیدی کارت میبایست به صورت رسمی ۳در۴ باید قرار بگیرد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.