پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

حضور تیم کاراته پلاس در مسابقات لیگ برتر کاراته وان پاریس ۲۰۲۴

اولین مرحله از رقابت لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۴ طی روز های ۶ الی ۸ بهمن در پاریس و با حضور ۱۱ ورزشکار تیم کاراته پلاس ایران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، اولین مرحله از رقابت های لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۴ طی روز های ۶ الی ۸ بهمن ۱۴۰۲ در شهر پاریس فرانسه و با حضور ۳۷۶ ورزشکار از ۶۱ کشور برگزار می شود.

مهسا افسانه در کاتا انفرادی بانوان، آتوسا گلشاد‌نژاد در وزن ۶۱- ، مبینا حیدری در وزن ۶۸- ، لیلا برجعلی در وزن ۶۸+ ، علی مسکینی در وزن ۶۰- ، امیر مهدی زاده در وزن ۶۷- ، بهمن عسگری در وزن ۷۵- ،  ذبیح اله پورشیب در وزن ۸۴- ،  صالح اباذری، مهدی عاشوری و محمود نعمتی نیز در وزن ۸۴+ کیلوگرم، یازده ورزشکار کشورمان هستند که در قالب تیم کاراته پلاس ایران در این رقابت ها ثبت نام کرده اند که برای حضور در فرانسه ساعت ۵ صبح امروز چهارشنبه ۴ بهمن ماه راهی این کشور شدند.

عبدالرضا صحرانورد، هادی عرب، سید شهرام هروی، فاطمه بغلانی پور، پگاه زنگنه، المیرا گوزل زاده، لیلا جعفری، سید رضا خادمیان، علیرضا نوروزی، علی مردانی، علی شاه محمدی و کورش گنجی مقدم به عنوان مسوول، مربی و داور در مسابقات کاراته وان پاریس حضور دارند.

ایتالیا با ۳۴ ورزشکار و پس از آن ژاپن با ۲۵ و ترکیه با ۲۳ ورزشکار بیشترین آمار ثبت نامی در این مسابقات را به خود اختصاص داده اند.

جداول مسابقات در رقابت های لیگ برتر کاراته وان (پریمیر لیگ) به صورت ۳۲ نفره است که با حضور نفرات برتر هر وزن در جهان که دارای رنکینگ زیر ۱۰۰ میباشند برگزار می شود. همچنین در ابتدا جداول هر وزن شامل ۸ گروه ۴ نفره است که از هر وزن یک ورزشکار راهی مرحله بعدی مسابقات خواهد شد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.