پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

حضور ۱۳ کاراته‌کای ایران با هزینه شخصی در پاریس/ کمک ۴۰میلیونی فدراسیون به هر نفر

۱۳ کاراته‌کای ایران به صورت شخصی برای حضور در رقابت‌های لیگ جهانی پاریس اقدام به ثبت نام کردند و قرار است راهی این رقابت‌ها شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از ایسنا، نخستین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۲۴ با حضور ۳۸۳ کاراته‌کا از ۵۸ کشور روزهای ششم تا هشتم بهمن در پاریس، پایتخت فرانسه، برگزار می‌شود.

امتیاز این رقابت‌ها برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان محاسبه می‌شود و بر همین اساس نیز ۱۳ کاراته‌کای ایران به صورت آزاد شخصا برای حضور در این مسابقات اقدام به ثبت نام کردند و قرار است در این رقابت‌ها به میدان بروند.

فدراسیون کاراته نیز بابت کمک‌هزینه اعزام به پاریس، به هر کدام از آنها مبلغ ۴۰ میلیون تومان پرداخت خواهد کرد. در صورتی که نفرات اعزامی موفق به کسب مدال شوند نیز جایزه‌ای را از سوی فدراسیون دریافت خواهند کرد تا بیشتر هزینه‌های آنها برای سفر به فرانسه تحت پوشش قرار بگیرد.

در بخش مردان ۹ کاراته‌کا به نام‌های علی مسکینی، امیر مهدی‌زاده، بهمن عسگری، مهدی خدابخشی، ذبیح‌الله پورشیب، سجاد گنج‌زاده، محمود نعمتی، صالح اباذری و مهدی عاشوری عازم این مسابقات می‌شوند و در بخش بانوان نیز مهسا افسانه، آتوسا گلشادنژاد، مبینا حیدری و لیلا برجعلی عازم پاریس می‌شوند.

سیدشهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته مردان، نیز در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.