پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

رقابت ۲۰۸ کاراته‌کا در هانگژو

۲۰۸ کاراته‌کا از ۳۵ کشور در بازی‌های آسیایی هانگژو روی تاتامی می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از ایرنا، این رقابت‌ها در بخش کاتا انفرادی و تیمی و کومیته انفرادی مردان و زنان برگزار می‌شود. در مجموع، ۲۰۸ کاراته‌کا (۱۱۵ مرد و ۹۳) زن در این رویداد حاضر هستند.

کشورهای افغانستان، بوتان، کره‌شمالی، عراق، تیمور شرقی، ترکمنستان، تاجیکستان و قطر در بخش زنان و چین در بخش مردان، نماینده ندارند.

ویتنام با ۱۲ کاراته‌کا و کشورهای ژاپن، کامبوج، ماکائو و مالزی هر کدام با ۱۰ کاراته‌کا پر جمعیت‌ترین و کره شمالی تنها با یک کاراته‌کا و افغانستان، بوتان، لائوس وفلسطین هر کدام با دو ورزشکار، کمترین نماینده را دارند.

تیم ملی کاراته کشورمان در بخش مردان با ترکیب امیر مهدیزاده وزن منهای ۶۷، بهمن عسگری وزن منهای ۷۵، مهدی خدا بخشی وزن منهای ۸۴ و سجاد گنج زاده در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم و در بخش زنان با ترکیب سارا بهمنیار در وزن منهای ۵۰، فاطمه سعادتی در وزن منهای ۵۵، آتوساگلشادنژاد در وزن منهای ۶۱ و مبینا حیدری در وزن منهای ۶۸ در این رویداد حضور دارد.

سیدشهرام هروی به‌عنوان سرمربی تیم ملی مردان و فرحناز ارباب به‌عنوان سرمربی تیم ملی بانوان هدایت کاراته‌کاران کشورمان را بر عهده دارند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.