پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

زمان آغاز سوپر لیگ کاراته مشخص شد/ رقابت ۸ تیم برای قهرمانی

فصل جدید رقابت های سوپر لیگ کاراته باشگاه های کشور دوشنبه دوم بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز می شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرنگار مهر، برای حضور در این مسابقات حضور ۸ تیم قطعی شده و این یعنی سه تیم بیشتر از فصل گذشته که می‌تواند در روند بهبود کیفیت فنی مسابقات تأثیرگذار باشد. آوای رزم، هشتمین خورشید، نیشکر خوزستان و هیأت کاراته البرز تیم‌هایی تازه وارد لیگ هستند که می‌بایست با تیم‌های قدیمی چون دانشگاه آزاد، بیمه تعاون، رعد پدافند و پاس برای رسیدن به سکو تلاش کنند.

هر چند اخبار رسیده از نقل و انتقالات تیم‌ها نباید منتظر شگفتی بود و باز هم رقابت بر سر تصاحب عنوان قهرمانی بین تیم‌هایی است که هزینه بیشتری کرده و نفرات صاحب نام را در اختیار می‌گیرند. در رأس آنها باید بیمه تعاون را قرار داد که برای دفاع از عنوان قهرمانی، با وجود آنکه موفق نشد ترکیب فصل گذشته خود را حفظ کند، ولی با جذب جوانان با آتیه جای خالی بزرگانی چون سجاد گنج زاده، بهمن عسگری و مهدی خدابخشی را پر کرد.

بر اساس تصمیم سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، دوم بهمن ماه قرار است هفته نخست این رقابت‌ها برگزار شود. ولی به نظر می‌رسد این تاریخ نیز دستخوش تغییر شود. چرا که هفته ششم بهمن ماه مسابقات کاراته وان پاریس برگزار خواهد شد و برخی ملی پوشان و کاراته کاها برای حضور در این مسابقات ثبت کرده و راهی پاریس خواهند شد.

تعویق این تاریخ باعث فشردگی مسابقات در روزهای پایانی سال خواهد شد و احتمال موکول شدن هفته‌های پایانی به روزهای ابتدایی سال آینده خواهد انجامید که این خود مشکلاتی را برای تیم‌ها به لحاظ بودجه و پرداخت هزینه‌ها خواهد داشت.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.