پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

سرمربی تیم ملی کاراته: در حد انتظار نبودیم/ گنج‌زاده دنبال حریف عربستانی بود

سید شهرام هروی با بیان اینکه کسب مدال طلای سجاد گنج‌زاده در بازی‌های آسیایی ارزشمند بود، گفت: انتظار بیشتری از تیم داشتیم اما محقق نشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ سرمربی تیم ملی کاراته، در گفتگو با ایسنا درباره عملکرد تیم ملی کاراته در بازی‌های آسیایی چین و کسب مدال طلای سجاد گنج‌زاده در این رقابت‌ها، اظهار کرد: گنج‌زاده با تجربه بالایی که داشت بار دیگر درخشید و مبارزه‌های خوبی را به نمایش گذاشت. او خیلی علاقه داشت که با حریف عربستانی در فینال مبارزه کند اما این کاراته‌کا به حریف قرقیزستانی باخت و به فینال نرسید. گنج‌زاده نیز در فینال براحتی حریف قرقیز را شکست داد و به مدال طلای بازی‌های آسیایی رسید.

سرمربی تیم ملی کاراته، افزود: همواره از کاراته به عنوان یکی از رشته‌های پرافتخار و پر مدال در ورزش ایران انتظار می‌رود که خوشرنگ ترین مدال‌ها را برای ورزش ایران بدست بیاورد. در بازی های آسیایی نیز تمام هم و غم ما این بود که نتایج درخشانی را کسب کنیم اما در نهایت به آنچه که انتظار داشتیم به طور کامل نرسیدیم. با این وجود کسب مدال طلای گنج‌زاده ارزشمند بود و آن را به مردم و جامعه بزرگ کاراته تقدیم می‌کنیم.

وی درباره سطح کیفی بازی‌های آسیایی، گفت: سطح مسابقات واقعا بالا بود و همه تیم‌ها برای کسب مدال به میدان آمده بودند. همه تیم‌ها خوب بودند و در بهترین شرایط پا به این مسابقات گذاشتند. من از نظر فنی تیم اردن را بهتر از سایر تیم‌ها دیدم، هر چند این تیم به مدال طلا نرسید. همه تیم‌ها در حال کار هستند و ما نیز باید تلاشمان را برای کسب موفقیت خیلی بیشتر کنیم.

هروی درباره برنامه‌های پیش روی تیم ملی کاراته برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان، خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی جهان را در پیش داریم و نفراتمان در اردو حضور دارند. امیدوارم در رقابت‌های قهرمانی جهان بتوانیم با تمهیداتی که اندیشیده‌ایم بهترین نتایج را کسب کنیم. کار سختی در پیش داریم و از مردم عزیمان می‌خواهیم برای موفقیت تیم ملی کاراته در این رویداد بزرگ ما را دعا کنند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.