پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

سیاست فدراسیون حفظ ارامش تیم ملی است/باقری: تلاش می کنیم اختلافات ارباب و زنگنه از بین برود

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته گفت: تمام تلاش ما نزدیک کردن سرمربی و مربی به یکدیگر و بازگشت خانم زنگنه به تیم ملی است، انتظار داریم همدلی و وفاق در تیم ملی باشد و تمام ارکان تیم روی موفقیت در بازیهای آسیایی متمرکز شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ افسانه باقری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت:  دور جدید تمرینات تیم ملی کومیته بانوان پس از بازگشت ملی پوشان از مسابقات قهرمانی اسیا آغاز شد تا ورزشکاران بدون فوت وقت آماده حضور در بازی های آسیایی هـانگژو آغاز شوند.

وی در خصوص اختلافات به وجود آمده در کادر فنی تیم ملی بانوان عنوان داشت: کادر فنی تیم ملی بانوان ما متشکل از فرخناز ارباب از مربیان قهرمان پرور و اخلاق مدار کاراته ایران و پگاه زنگنه از قهرمانان پیشین و افتخار افرین کاراته و مربیان جوان و باانگیزه کشورمان است. این دو پیش از اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا اختلاف نظراتی داشتند. در تمام این مدت تلاش فدراسیون ان بود که این اختلافات را به حداقل برساند تا آرامش در تیم ملی باقی بماند. با همین شرایط بود که تیم ما راهی کشور مالزی شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته ادامه داد: در مالزی و در حین برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا دوباره شاهد اختلافات میان ارباب و زنگنه بودیم تا جایی که مشکلاتی را برای تیم ملی به وجود آورد و در نتیجه نیز تاثیر گذار بود. در بازگشت تیم ملی از مالزی بازهم سیاست فدراسیون حفظ ارامش و از بین بردن اختلافات در کادرفنی تیم ملی بود. علی رغم تلاش بسیار  فدراسیون این مهم رخ نداد.

باقری خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما نزدیک کردن سرمربی و مربی به یکدیگر و بازگشت خانم زنگنه به تیم ملی است، انتظار داریم همدلی و وفاق در تیم ملی باشد و تمام ارکان تیم روی موفقیت در بازیهای آسیایی متمرکز شود.

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته در پایان تصریح کرد: هدف همه ما کسب بهترین نتایج در بازیهای آسیایی هانگژو است. ان شاالله مشکلات موجود نیز به زودی مرتفع می شود و تیم در ارامش تمرینات خود را تا بازیهای آسیایی ادامه خواهد داد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.