پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

شروع مقتدرانه کومیته تیمی بانوان و آقایان

سومین روز رقابتهای کاراته قهرمانی بزرگسالان جهان با برگزاری پیکارهای کاتا تیمی و مرحله اول مسابقات کومیته تیمی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در  سومین روز از رقابتهای کاراته قهرمانی بزرگسالان جهان که در شهر بوداپست کشور مجارستان در حال برگزاری است کاتا تیمی مردان کشورمان در جمع ۸ تیم برتر جهان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش کاتا تیمی مردان ایران با ترکیب محمد صدرا شیدزی، سهند اسلامی، مهدی حق نظری، یحیی پیشه زاری)  در مرحله نخست با امتیاز ۳۹.۴ به عنوان تیم سوم گروه راهی دور دوم شد.

تیم ایران در دوم با امتیاز ۴۱.۳ بالاتر از تیم مصر به عنوان تیم چهارم گروه راهی مرحله نیمه نهایی شد. مصر در مسابقات لیگ جهانی قبرس عنوان قهرمانی را بدست اورده بود.

کاتا تیمی کشورمان دور سوم با امتیاز ۳۹.۶ در گروه خود چهارم شد و از رسیدن به مرحله کسب مدال بازماند.

در کومیته تیمی مردان تیم کشورمان با شروعی مقتدر ۳ بر صفر سوئیس را از پیش رو برداشت.
برای تیم کشورمان ذبیح الله پورشیب ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید، محمود نعمتی ۴ بر صفر حریف را از پیش رو برداشت و صالح اباذری ۷ بر صفر به برتری رسید.

تیم کشورمان فردا در دومین مسابقه خود به مصاف تیم لیتوانی می رود.

کومیته تیمی بانوان کشورمان با ۲ پیروزی ۹ بر ۳ مبینا کاویانی و ۵ بر صفر زینب جعفر نژاد در گام نخست ۲ بر صفر از سد کره جنوبی گذشت.
دومین مسابقه تیم بانوان کشورمان فردا برابر تیم قزاقستان خواهد بود.

گفتنی است در کاتای تیمی بانوان و همچنین پاراکاراته به واسطه عدم صدور روادید از سوی سفارت مجارستان در تهران، ایران نماینده ای نداشت.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.