پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

شهرجردی: امیدوارم کاتا بهترین نتیجه را در مالزی بدست آورد

سرمربی تیم ملی کاتا آقایان گفت: تیم با تجربه ای داریم و امیدواریم بهترین نتیجه را در مسابقات قهرمانی آسیا بدست آوریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته، قاسم شهرجردی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص شرایط تیم کاتا گفت: ملی پوشان کاتا کشورمان در سه مرحله اردو خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کنند که در اولین مرحله تمرکز ما روی شرایط بدنی و آماده سازی ورزشکاران بود.

وی افزود: اردو های ما در استان مرکزی درحال برگزاری است و ورزشکاران چه از نظر روحی روانی و چه جسمانی در شرایط خوبی به سر میبرند و امیدواریم بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را در مسابقات قهرمانی آسیا بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی کاتا آقایان ادامه داد: کاتا تیمی ما تیمی با تجربه است که مقام سوم قهرمانی جهان را دارد و همچنین در مسابقات قهرمانی آسیا دو نقره و سه برنز را کسب کرده است. همه این عوامل دست به دست هم داده تا به نتیجه گیری این تیم امیدوار باشیم. در کاتای انفرادی ابوالفضل شهرجردی پرافتخارترین کاتارو است که مدال نقره و برنز جهان، نقره دانشجویان جهان، نقره کشورهای اسلامی و طلا و برنز آسیا را در رده های مختلف سنی بدست آورده است. امیدوارم ابوالفضل هم بتواند شایستگی هایش را در مالزی به نمایش بگذارد.

قاسم شهرجردی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم نتیجه ای که در مسابقات قهرمانی آسیا بدست می آوریم به گونه ای باشد که بتوان در بازیهای آسیایی نیز روی کاتا حساب باز کرد. به هر حال شرایط بازیهای آسیایی به گونه ای است که می توانیم در کاتای انفرادی و تیمی سهمیه داشته باشیم و این فرصت بسیار خوبی برای کاتاروهاست تا با درخشش در مسابقات قهرمانی آسیا شانس بالای برای حضور در بازیهای آسیایی هانگژو داشته باشند.

لازم به یادآوری است که مسابقات کاراته قهرمانی آسیا از ۳۰ تیر تا یک مرداد ۱۴۰۲ در ملاکا مالزی برگزاری می شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.