پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

شهگل: دیگر مانند گذشته نمی‌توان در قاره آسیا به راحتی مدال گرفت/ امیدوارم طلای کومیته تیمی را تکرار کنیم

ملی‌پوش کومیته تیمی کاراته ایران تاکید کرد که کسب مدال در قاره آسیا دیگر مانند گذشته راحت نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ مهدی شهگل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضور در ترکیب کومیته تیمی مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: خدا را شکر بعد از رقابت‌های طولانی انتخابی توانستم در ترکیب کومیته تیمی فیکس شوم. به بهمن عسگری عزیز تبریک می‌گویم که با شایستگی در بخش انفرادی فیکس شد و امیدوارم در قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را بگیرد. من نیز توانستم در ترکیب کومیته تیمی قرار بگیرم و امیدوارم با هم تیمی‌های جوان، با انگیزه و یکدل خود عنوان قهرمانی کومیته تیمی را کسب کنیم.

وی در خصوص جوانگرایی ترکیب کومیته تیمی گفت: امیدوارم با کمک بزرگترها بتوانیم جا پای بزرگان بگذاریم و نتایج خوب گذشته را تکرار کنیم. تیم ما شایستگی این را دارد که تمامی کشورها را غافلگیر کند. در مدت اردوها تمام تلاش خود را انجام دادیم و امیدوارم بهترین نتیجه را نیز بگیریم. از تمرینات و تلاشی که در این مدت انجام دادیم لذت بردیم و امیدوارم خدا نیز بهترین‌ها را برای ما بخواهد.

ملی‌پوش کومیته تیمی با اشاره به سخت شدن کار در قاره آسیا تاکید کرد: واقعیت امر دیگر قاره آسیا مانند گذشته نیست که به راحتی بتوانیم مدال بگیریم. اردن، ازبکستان و قزاقستان در پنج مرحله گذشته مسابقات لیگ‌های جهانی حضور داشتند و هم وزنی‌هایم در قاره آسیا در میان بهترین‌های رنکینگ هستند. مسلماً دیگر مسابقات آسیایی مانند سالیان گذشته نیست و باید تلاش خود را بیشتر کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. خدا را شکر سال گذشته نیز فرصت حضور در ترکیب کومیته تیمی را داشتم و بهترین مدال را نیز کسب کردیم و امیدوارم این مدال طلا را امسال دوباره تکرار کنیم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.