پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

صالحی: مصمم به برگزاری سومین دوره جام خیلج فارس هستیم

رئیس سبک شورین کمپو گفت: میزبانی موفق و شایسته دومین دوره مسابقات بین المللی جام خلیج فارس نشان داد که ایران از پتانسیل، توانمندی و امکانات بالایی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدمحمد صالحی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سفر رئیس اتحادیه جهانی کاراته WKO و همچنین رئیس سازمان جهانی شورین کمپو کاراته به ایران برای تماشای این دوره از رقابت‌های بین‌المللی، یک دستاورد بزرگ و ارزشمند برای ما محسوب شد. سیفو مک گینس از اساتید سرشناس در ورزش کاراته آزاد جهان محسوب می‌شود و در حقیقت حضور وی در کشورمان، مهر تاییدی بر اهمیت و اعتبار بالای این رویداد بین‌المللی بود.

وی افزود: وی بعد از ترک ایران در پیامی مراتب قدردانی خود را از برگزاری موفق و کم نظیر این مسابقات اعلام کرد. مک گینس در این پیام اذعان داشت که ایران در ورزش کاراته آزاد همیشه در قاره آسیا و جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بارها توانایی‌های خود را در رقابت‌های مختلف نشان داده است. دختران و پسران ایرانی بسیار توانمند هستند و آینده خوبی برای شورین کمپو ایران متصور هستم.

رئیس شورین کمپو کاراته ایران سپس یادآور شد: حضور سیدحسن طباطبایی رئسش فدراسیون کاراته به همراه یوسف گرشاسبی دبیر این فدراسیون و جمع زیادی از مسئولان و پیشکسوتان کاراته کشور در سالن شهید افراسیابی برای تماشای رقابت‌های فینال مایه دلگرمی و امیدواری کادر اجرایی را فراهم کرد که در همین جا فرصت را غنیمت شمرده و از همه این عزیزان بابت حمایتشان قدردانی می‌کنم. این پشتیبانی‌ها ما را مصمم کرد تا در آینده سومین دوره جام خلیج فارس را با کیفیت و کمیتی به مراتب بالاتر و در حد و اندازه‌های یک رویداد جهانی برگزار کنیم.

صالحی در پایان خاطرنشان کرد: در نظر داریم نفرات برتر این مسابقات را به اردوی آماده سازی دعوت کنیم تا سال آینده با تیمی قدر و قدرتمند در مسابقات جهانی ژاپن به میدان برویم و انشالله بتوانیم با کسب مدال‌های خوش رنگ از این رویداد مهم از اعتبار ورزش کاراته آزاد ایران به شایستگی دفاع کنیم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.