پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

طباطبایی: قزوین از استانهای قهرمان پرور کاراته ایران است

رئیس فدراسیون کاراته گفت: استان قزوین به نسبت جمعیت و پتانسیل ورزش کاراته با بسیاری از استانهای ما متفاوت است و نیروهای فنی خوبی در بخش مربیگری، داوری و قهرمانی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مجمع عمومی هیات کاراته قزوین امروز یکشنبه ۲۹ مردادماه با حضور حسین طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و محمد صادق بابایی رئیس هیئت کاراته استان و اعضای مجمع در محل اداره ورزش و جوانان قزوین برگزار شد.

در این مجمع برای انتخاب اعضای هایت رئیسه رای گیری شد و در پایان با رای اعضا؛ اعظم مجیدپور بعنوان نایب رئیس، یوسف یوسفعلی زاده بعنوان خزانه دار و عبدالله جلبلوند، عباس جنابی و محمد حسن حسن زاده بعنوان اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند.

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در جمع اعضای مجمع هیات کاراته قزوین اظهار داشت: قزوین شهر شهید رجایی، بابایی و سردار آزادگان مرحوم ابوترابی است که در جنگ و دوران اسارت افتخار آفرینی کرده اند و امروز ورزشکاران شما در میادین ورزشی عزت آفرین هستند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درمی آورند.

وی افزود: استان قزوین به نسبت جمعیت و پتانسیل ورزش کاراته با بسیاری از استانهای ما متفاوت است و نیروهای فنی خوبی در بخش مربیگری، داوری و قهرمانی دارد. بهره مندی از ورزشکارانی چون بهمن عسگری، علی اصغر آسیابری، مجید حسن نیا، امیر میرزایی ، خانم لیلا برجعلی و … همیشه نام قزوین را به عنوان یکی از استان های قهرمان پرور در کاراته ایران مطرح کرده است.

رئیس فدراسیون کاراته همچنین با تمجید از عملکرد بابایی رئیس هیات کاراته قزوین عنوان داشت: کادر مدیریتی هیات کاراته قزوین یکی از نجیب ترین، کارآمدترین و بهترین کادرهای ورزشی است که همیشه با جدیت پیگیر امور ورزشکاران خود بوده و است و ما قدردان زحمات دکتر بابایی و همکاران ایشان در هیات کاراته قزوین هستیم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.