پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

طباطبایی: کاراته ظرفیت بیشتری دارد/ از عملکرد ملی‌پوشان ناراضی نیستم

رئیس فدراسیون کاراته گفت: با توجه شرایط این دوره بازی‌های آسیایی، کاراته سه مدال آورد که ارزشمند بود اما خیلی خوب نبودیم و ظرفیت بالاتری داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا به هانگژو، سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته گفت: واقعا سطح مسابقات بالا بود. مخصوصا با تغییرات جغرافیایی که در کاراته آسیا و جهان ایجا دشده و همچنین سرمایه‌گذاری صورت گرفته، سطح فنی کشورها ارتقا یافته و قدرت‌های جدیدی در حال ظهور است.

وی افزود: ما در این رویدادها یک مدال طلا که خیلی ارزشمند بود گرفتیم و دختران نیز دو مدال برنز کسب کردند که حق هر دو نفرشان رفتن به فینال بود. چند نفر از بچه‌های ما هم شرایط‌شان خوب نبود و نتوانستند مدال‌آوری کنند که بعد از بازگشت به تهران باید دلایل آن را با حضور کادر فنی و کارشناسان بررسی کنیم.

طباطبایی اضافه کرد: با توجه شرایط این دوره بازی‌های آسیایی، کاروان کاراته سه مدال آورد که ارزشمند بود اما خیلی خوب نبودیم و ظرفیت بالاتری داشتیم با این حال شخصا از عملکرد بچه ها ناراضی نیستم.

رئیس فدراسیون کاراته افرود: از اینکه مدال‌های کاراته به کاروان شهید حججی کمک کرد خوشحال هستیم.

طباطبائی درباره جلسه اخیر وزیر ورزش کشورمان با رئیس فدراسیون جهانی کاراته گفت: نشستی با حضور وزیر ورزش و اسپینوس و مقامات کاراته آسیا برگزار شد. رئیس فدراسیون جهانی همیشه کاراته ایران را مورد حمایت قرار داده و این‌بار هم اشاره کردند که کاراته ایران از قدرت‌های جهان است. وزیر ورزش هم حمایت خود را از کاراته همواره اعلام کرده‌اند و امیدوارم نشست اخیر ایشان با رئیس فدراسیون جهانی منشا خیر باشد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.