پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

فرهادی زاد خطاب به ملی پوشان کاراته بانوان: در بازیهای آسیایی هانگژو به مملکت خود و پرچم ایران افتخار کنید

نایب رئیس کمیته‌ملی‌المپیک خطاب به اعضای تیم ملی کاراته بانوان ایران گفت: در بازیهای آسیایی هانگژو از هویت ملی خود مراقبت و به مملکت خود و پرچم ایران افتخار کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مریم کاظمی‌پور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و مهین فرهادی زاد نایب رییس کمیته‌ملی‌المپیک صبح امروز یکشنبه ۲۹ مرادماه با حضور در خانه کاراته با اعضای تیم ملی کاراته بانوان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهین فرهادی زاد نایب رییس بانوان کمیته‌ملی‌المپیک خطاب به ملی پوشان کاراته بانوان ایران اظهار داشت: شما وقتی نماینده یک کشور و جامعه کاراته هستید لطف خدوند شامل حالتان شده است، میدانم همه تلاش خود را به کار می گیرید تا برای بانوان ایران الگویی موفق باشید.

وی افزود: در بازیهای آسیایی هانگژو از هویت ملی خود مراقبت و به مملکت خود و پرچم ایران افتخار کنید. من به وجود ۲ دختر المپین کاراته کا در ایران افتخار میکنم. ما روی همه ورزشکاران حساب باز کرده ایم و به آن‌ها هم افتخار می‌کنیم. همدلی و همکاری به بزرگی و کوچکی نیست، باید در کنار کادر و مربیان خود همدل باشید.

نایب رییس بانوان کمیته‌ملی‌المپیک تصریح کرد: حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این بازی‌ها حضور دارند و باید در انتقال فرهنگ ایرانی موفق عمل کنید.

مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش قهرمانی بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز در جمع کلی پوشان کاراته بانوان ایران عنوان داشت: همه شما قهرمان هستید باید عکس‌ها و تیزر‌های شما در خیابان‌ها قرار بگیرد، ورزش پنجره باز بین المللی زنان نخبه ماست، واقعا افتخار می‌کنم که در این بخش خدمت می‌کنم. در کاروان با همیتی که با مربیان خود دارید نشان دهید که یک خانواده اید و برای هم می‌جوشید.

در این جلسه افسانه باقری نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته نیز گزارشی از آخرین وضعیت ورزشکاران را ارایه کرد و اطمینان داد تمام ملی پوشان کاراته ایران در بازیهای آسیایی هانگژو حداکثر توان خود را به کار می گیرند تا برای ورزش ایران افتخار آفرین باشند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.