پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

مؤمنی: همدان در میزبانی مسابقات کاراته قهرمانی کشور سنگ تمام گذاشته است

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته کشور گفت: همدان با فراهم کردن بهترین شرایط و امکانات در میزبانی مسابقات کاراته قهرمانی کشور سنگ تمام گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ وحید مؤمنی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آغاز مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) اظهار کرد: این مسابقات با حضور بیش از ۴ هزار کاراته‌کا دختر و پسر در تمام رده‌های سنی به مدت ۱۲ روز در همدان در حال برگزاری است.

وی افزود: امروز ۲۶ فروردین مسابقات پسران در رده زیر ۲۱ سال در سالن امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان آغاز شد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته کشور با بیان اینکه بهترین‌های ایران در این مسابقات حضور دارند، گفت: بهترین کاراته‌کاهای کشور در این رقابت‌ها برای پوشیدن لباس مقدس تیم ملی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مؤمنی خاطرنشان کرد: مسابقات در بالاترین سطح فنی با حضور بهترین‌های ایران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به میزبانی همدان بیان کرد: یکی از برتری‌های میزبانی همدان متمرکز بودن مسابقات بوده سالن مسابقات، محل اسکان و سلف سرویس ورزشکاران همه در یک محل قرار گرفته‌اند و مشکل رفت و آمد به طور کامل برطرف شده است.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته عنوان کرد: واقعاً جا دارد از استاندار، نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت کاراته استان همدان که بهترین شرایط و امکانات را برای مسابقات کاراته قهرمانی کشور فراهم کرده‌اند تشکر و قدردانی کنم.

گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در بخش کومیته رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان پسران طی روزهای ۲۶ الی ۳۱ فروردین و در بخش دختران نیز طی روزهای یک الی ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در همدان برگزار می‌شود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.