پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

احمدی: نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو مشخص شدند

مهدی احمدی گفت: نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو در بخش آقایان مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ مهدی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص آخرین وضعیت تیم ملی کاراته برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: ابتدا تشکر می‌کنم از مسئولین ورزش که قبل از شرکت در این بازی‌ها با حضور در اردوی آماده سازی تیم‌های اعزامی در جریان مشکلات ملی پوشان قرار می‌گیرند و به این بچه‌ها انگیزه می‌دهند در کل شرایط خوبی داریم و از نظر اسکان هم دو هفته‌ای است وضعیت بهتر شده است.

وی در ادامه گفت: درست دو هفته بعد از بازی‌های آسیایی مسابقات قهرمانی جهان را داریم. در این شرایط تیم واقعا نیاز به حمایت بیشتری دارد. انتظار ما هم این است که چه وزارت ورزش و چه کمیته ملی المپیک در این شرایط نگاه ویژه‌تری به کاراته داشته باشند.‌

مربی تیم ملی کاراته در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضر بعد از مسابقات قهرمانی آسیا دومین اردوی تیم ملی در حال برگزاری است و چهار اردو هم تا زمان اعزام خواهیم داشت. فدراسیون در تلاش است کاراته وان قبرس را هم قبل از بازیهای آسیایی داشته باشیم که اگر این اتفاق رخ بدهد واقعا از نظر فنی کمک زیادی به تیم ما خواهد شد. 

احمدی در پایان گفت: در بخش آقایان چهار نماینده در هانگژو خواهیم داشت که سه وزن ما مشخص شدند. نفر چهارم هم از بین آقای پورشیب و خدابخشی یک نفر به زودی انتخاب خواهد شد تا ترکیب چهار نفره ما در هانگژو مشخص شود‌. کاراته رشته ای نیست که بتوان مدال های آن را پیش بینی کرد ولی سعی ما این خواهد بود که با دست پر از مسابقات برگردیم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.