پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

مسکینی: تمام فکر و ذکرم حضور در جهانی مجارستان بود/ انتخابی ایران واقعاً سخت است

ملی‌پوش کاراته ایران تاکید کرد که تمام فکر و ذکرش حضور در مسابقات جهانی مجارستان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ علی مسکینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در  خصوص برتری در انتخابی تیم ملی و قطعی کردن حضورش در مسابقات جهانی اظهار داشت: واقعاً  از کومیته زدن با بهنام دهقان‌زاده و پوریا اقدسی لذت بردم. انتخابی در ایران واقعاً خیلی سخت است و پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی قابل ستایش است.  خدا را شکر توانستم با جدال‌های قشنگی که با حریفان داشتم در نهایت فیکس شوم و امیدوارم در مجارستان نتایج درخشانی کسب کنم.

وی در  پاسخ به این سوال که می‌توانست زودتر خود را در ترکیب تیم ملی فیکس کند، گفت: در مسابقه دوم با پوریا اقدسی تا ثانیه پایانی جلو بودم، اما خودم مرتکب اشتباه شدم و یک ضربه پا بخورم تا نتیجه ۷ بر ۶ شد. بعد از این مسابقه گفتم هنوز چیزی تمام نشده و باید این اشتباهم را جبران کنم و خدا را شکر توانستم با برتری در مقابل هر دو حریف خود فیکس تیم ملی شوم.

ملی‌پوش تیم ملی کاراته در خصوص عملکرد داوران در انتخابی گفت: بخش بزرگی از کاراته داوری است و ممکن است در شرایط ۵۰-۵۰ سلیقه‌ای تصمیم گرفته شود. حواشی داوری همیشه بوده است، اما فکر می‌کنم این دفعه اشتباهات داوری خیلی کمتر بود.

مسکینی درمورد شرایطش برای درخشش در مسابقات جهانی گفت: متاسفانه دوره گذشته نتوانستیم در مسابقات جهانی امارات حضور داشته باشیم و در لحظات آخر اعزام منتفی شد. فکر و ذکرم این مدت این بود که بتوانم در مسابقات جهانی مجارستان حضور داشته باشم و از خدا می‌خواهم با بهترین شرایط در مسابقات حاضر و مدال خوشرنگی کسب کنم. امیدوارم نه تنها من بلکه کل تیم این دوره اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وی در خصوص شرایط چهار ملی‌پوش اعزامی به بازی‌های آسیایی گفت: قاره آسیا پیشرفت بزرگی در کاراته داشته است و شرایط واقعاً سخت شده است، اما از خدا می‌خواهم هر چهار نماینده ما در هانگژو  بدرخشند. به خصوص برای مهدی خدابخشی که مانند برادرم است آرزوی اتفاقات خوبی را می‌کنم و امیدوارم و دیگر بچه‌ها با مدال‌های خوشرنگی به کشور بازگردند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.